正在加载视频...

视频加载失败

Повністю підтримую!

13,185 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

10 条评论

Michael 的头像
Michael1 年前

Угу. І нікому той папірець зелені не показують, никають і не хочуть підписувати. І розповідають що то буде пограбунок країни. Крадії попереджають що в нас США щось вкраде. Треба вірити та єднатися.

Taras Marchenko 的头像
Taras Marchenko1 年前

Чому чому…чому ти як генпрокурор не розбирався з Коломойським і т.д. Чому ти разом з 450-ма «народними депутатами « 30 років розкрадали і розпродавали Україну. Гандони йобані.

~Зимнее солнышко~ 的头像
~Зимнее солнышко~1 年前

В соглашении есть, что на каждый доллар помощи США Украина должна вернуть 2, это написано там. Простым языком, это 100% кредит. Хороший договор, да?

InfoSich 的头像
InfoSich1 年前

У всього є своя ціна. Це ціна за 2019 рік. Це ціна за відсутність підготовки до війни. Це ціна за ігнорування сигналів США, що треба морозити війну в листопаді 2022. Це ціна помилок. Халяви не буде. Халява лишилась в совку.

ВітерЗтвітер 的头像
ВітерЗтвітер1 年前

ХЗ що не влаштовує? Контроль за видубутком і інвестиції з Заходу? 2/3 Українського капіталу з МАЙБУТНЬОГО видобутку і третину Американцям в рахунок допомоги, інвестицій і організації процесу? Коломойський кіоск вам не помалює то чого його піздюку вірити? Прочитайте угоду спочатку

Пан Кіллер🇺🇦 的头像
Пан Кіллер🇺🇦1 年前

Пгокугор в ягості)) Та ще встигнете продати Україну, не спіши. Треба ж за дорого)

Філантроп зі Жмеринки 的头像
Філантроп зі Жмеринки1 年前

Підар картавий іди нахуй! Зрадник йобаний!

Владимир Бучаннец 的头像
Владимир Бучаннец1 年前

Мова не йде про компанії. Мова йде про розподіл доходів

Ігор Марковський 的头像
Ігор Марковський1 年前

А до чого тут луцик?

woodoo 的头像
woodoo1 年前

Хоч він правий але це не гарантії безпеки і це лиши інша форма будапештського меморандуму

相关视频