正在加载视频...
视频加载失败
Повністю підтримую!
10 条评论

Угу. І нікому той папірець зелені не показують, никають і не хочуть підписувати. І розповідають що то буде пограбунок країни. Крадії попереджають що в нас США щось вкраде. Треба вірити та єднатися.

Чому чому…чому ти як генпрокурор не розбирався з Коломойським і т.д. Чому ти разом з 450-ма «народними депутатами « 30 років розкрадали і розпродавали Україну. Гандони йобані.

В соглашении есть, что на каждый доллар помощи США Украина должна вернуть 2, это написано там. Простым языком, это 100% кредит. Хороший договор, да?

У всього є своя ціна. Це ціна за 2019 рік. Це ціна за відсутність підготовки до війни. Це ціна за ігнорування сигналів США, що треба морозити війну в листопаді 2022. Це ціна помилок. Халяви не буде. Халява лишилась в совку.

ХЗ що не влаштовує? Контроль за видубутком і інвестиції з Заходу? 2/3 Українського капіталу з МАЙБУТНЬОГО видобутку і третину Американцям в рахунок допомоги, інвестицій і організації процесу? Коломойський кіоск вам не помалює то чого його піздюку вірити? Прочитайте угоду спочатку

Пгокугор в ягості)) Та ще встигнете продати Україну, не спіши. Треба ж за дорого)

Підар картавий іди нахуй! Зрадник йобаний!

Мова не йде про компанії. Мова йде про розподіл доходів

А до чого тут луцик?

Хоч він правий але це не гарантії безпеки і це лиши інша форма будапештського меморандуму
相关视频
Sensitive content
Хлопці ви молодці ! 😘 Підтримую ! Давно пора взяти цього хитросракого підораса за яйця ! 🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Manunya
25,725 次观看 • 2 年前
