Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Поки збираю лахи
10 Yorum

Ех дядьку.. каша в тебе в голові,президент,не знайомий з ними... Є причини,є наслідки,маєш це для себе зрозуміти,для себе,поки не зрозумієш,діла не буде. Шоп ти був живий здоровий і все добре в тебе склалося🫂

Подивимося

Your next W? A fresh gaming PC. Don’t lose out. 🎮🔥

Розумію Вас… про що ми мріяли у 2014 му-це забрати фотки, як би тупо це не звучало. Навіть квартиру не так шкода. Хоча шо я кажу. Шкода все. А фотки нам привезли потім. 2 сумки фоток, з 20х років навіть є. Я їх відкрила ці альбоми і занурилась носом і плакала

Теж найбільше шкода альбоми, і ще кілька речей. Мама з сумочкою однією виїзжала вже під обстрілами. Не думали що назавжди:( в душі пустка, частину наче вирвали( а скільки знайомих померло прямо в перші дні 😞 та і мама осліпла. А север тепер несправжній і штучний став без нас

Не знаю з яких причин вам спало на думку це все викладати в Тві, але бажаю не пропасти в цій каламутній воді. Успіху.

Найважче мабуть усвідомлювати, що армія ботів, яка казала, як з'ясувалось, правду, виявилась не ботами.

Теж поховані батьки на Луганщині, теж не залишилося фото, нічого . Тримайтеся! Вам ще до Мультика у гості треба буде їхати💪 Захисту усіх Вищих сил Вам🙏🙏🙏

Посернення на фронт паяє?)

Просют
Benzer Videolar
Sensitive content
ей, твітерські! щось давно не було моїх пісенних зборів! тримайте! відповів на питання і деякі претензії. задісив багато, пролошив себе, збираю бабки на військо. все, як ви любите. прошу допомогти. збираю 4,3 млн на обладнання РЕР для Чорного Лісу і комплекс для боротьби з розвід БПЛА для Nemesis. баночка — прошу ретвіт, прошу комент. а хулі. дякую!
василь байдак
205,646 görüntüleme • 1 yıl önce
Sensitive content
Поки така хуйня коїться, пропоную вам подивитись на мою жопу
Alinka Glazova
28,566 görüntüleme • 1 yıl önce
