正在加载视频...

视频加载失败

Про нема кому воювати

34,678 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

9 条评论

Alex Qwerty 的头像
Alex Qwerty1 年前

Говорит "где вытыраны". Вытыраны должны бороться с ТЦК что б волно дыхал ухилянт?

Вашингтонський орел 的头像
Вашингтонський орел1 年前

Ну та й що?🤔

Mrs. Obviousness 的头像
Mrs. Obviousness1 年前

Що дохуя мусорів

Незламна меншовартість 的头像
Незламна меншовартість1 年前

а шо за двіж, там мусора з камерами, то в нх слідчі дії чи шо?

Josselin “Joss” Beaumont 的头像
Josselin “Joss” Beaumont1 年前

Де адепти бригади Лють? Ой мабуть тому що стало відомо що більшість там люди а не мусора))

Death to the Mordor 的头像
Death to the Mordor1 年前

Скільки в цьому селі пішло в СЗЧ зі зброєю?

Pavlo Pavlo 的头像
Pavlo Pavlo1 年前

А де ж ти був коли набирали у поліцію? Хто тебе дурня і твоїх рідних буде захищати на вулицях?

Tobel 的头像
Tobel1 年前

Оде питання про подихати повітрям… я дивлюсь на ті колії про все інше взагалі мовчу

vitaliy 的头像
vitaliy1 年前

Істерика у інваліда- ветерана

相关视频