正在加载视频...
视频加载失败
Про нема кому воювати
34,678 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
9 条评论

Alex Qwerty1 年前
Говорит "где вытыраны". Вытыраны должны бороться с ТЦК что б волно дыхал ухилянт?

Вашингтонський орел1 年前
Ну та й що?🤔

Mrs. Obviousness1 年前
Що дохуя мусорів

Незламна меншовартість1 年前
а шо за двіж, там мусора з камерами, то в нх слідчі дії чи шо?

Josselin “Joss” Beaumont1 年前
Де адепти бригади Лють? Ой мабуть тому що стало відомо що більшість там люди а не мусора))

Death to the Mordor1 年前
Скільки в цьому селі пішло в СЗЧ зі зброєю?

Pavlo Pavlo1 年前
А де ж ти був коли набирали у поліцію? Хто тебе дурня і твоїх рідних буде захищати на вулицях?

Tobel1 年前
Оде питання про подихати повітрям… я дивлюсь на ті колії про все інше взагалі мовчу

vitaliy1 年前
Істерика у інваліда- ветерана


