Sensitive content

This media may contain sensitive content.

正在加载视频...

视频加载失败

Пішла плакати.

57,358 次观看 • 3 年前 •via X (Twitter)

10 条评论

Pani Mazepa🌼 的头像
Pani Mazepa🌼3 年前

@Garry51302808 Бути аполітичним у воюючій країні це ознака ідіота, я вважаю.

Ann Winter 的头像
Ann Winter3 年前

-"ой,я внепалітікі,незнаю шо там і як,не цікаво." Йде на вибори-"гиии,а давайте тицнемо галочку за самого прикольного,смішного.Буде ж весело." Проходе деякий час -"а шо ми так х@йово живимо??" 🤣🤣 Граблі...граблі... (

Зірвидах 的头像
Зірвидах3 年前

головне, щоб вони були за Зеленського. А це і тримається на тому, що вони "внє палітікі"... Невігластво - надійна опора.

Denys Tsar. 的头像
Denys Tsar.3 年前

Все правильно вони кажуть, по марафоні показують тільки про одну найвеличнішу зєпартію, а про інші знати їм нє надобно.

upak 的头像
upak3 年前

пизда рулю, вибачте. якби спитали за кого вони голосували чи будьть даю 120%, що скажуть : за зєлемскага. це його електорат.

talia | рест 的头像
talia | рест3 年前

і ми це чуємо від людей, які живуть у столиці… і я впевнена, що таких дуже багато по всім містам України, і це сумно говорять словами наших же вбивць: «я нє лєзу в палітіку» «я внє політікі» ну жах😩

чарівна посмішка Зеленської 的头像
чарівна посмішка Зеленської3 年前

Не вистачає питання чи ходили на вибори і за кого голосували, для повноти картини

Тетяна Боровська 的头像
Тетяна Боровська3 年前

ой, давайтє нє будєм про політіку, поговорім луччє про наращіваніє ногтєй🤷🏼‍♀️ вони хоч знають що йде війна?

Борислав 的头像
Борислав3 年前

Якби їх спитали за Порошенка, то всі внє палітікі одразу почали б розумітись у політиці і казали б шо він дуже поганий політик.

останній реванш 的头像
останній реванш3 年前

Яка тупість, сцикливість, чим і для чого живуть ці "живі організми"? ЯК МОЖНА З ТАКИМИ ПЕНЬКАМИ ЖИТИ, БУТИ В ОДНІЙ КОМПАНІЇ, СПІЛКУВАТИСЯ? ПРО ЩО? ПУСТІ ГОЛОВИ, ПУСТІ ОБЛИЧЧЯ-НЕ ЦІКАВІ!

相关视频

Пішла жара... 🚁💥🔥
1:14

Sensitive content

Пішла жара... 🚁💥🔥

Ілля Айзін

121,123 次观看 • 1 年前