Пішла плакати.
57,358 次观看 • 3 年前 •via X (Twitter)
10 条评论

@Garry51302808 Бути аполітичним у воюючій країні це ознака ідіота, я вважаю.

-"ой,я внепалітікі,незнаю шо там і як,не цікаво." Йде на вибори-"гиии,а давайте тицнемо галочку за самого прикольного,смішного.Буде ж весело." Проходе деякий час -"а шо ми так х@йово живимо??" 🤣🤣 Граблі...граблі... (

головне, щоб вони були за Зеленського. А це і тримається на тому, що вони "внє палітікі"... Невігластво - надійна опора.

Все правильно вони кажуть, по марафоні показують тільки про одну найвеличнішу зєпартію, а про інші знати їм нє надобно.

пизда рулю, вибачте. якби спитали за кого вони голосували чи будьть даю 120%, що скажуть : за зєлемскага. це його електорат.

і ми це чуємо від людей, які живуть у столиці… і я впевнена, що таких дуже багато по всім містам України, і це сумно говорять словами наших же вбивць: «я нє лєзу в палітіку» «я внє політікі» ну жах😩

Не вистачає питання чи ходили на вибори і за кого голосували, для повноти картини

ой, давайтє нє будєм про політіку, поговорім луччє про наращіваніє ногтєй🤷🏼♀️ вони хоч знають що йде війна?

Якби їх спитали за Порошенка, то всі внє палітікі одразу почали б розумітись у політиці і казали б шо він дуже поганий політик.

Яка тупість, сцикливість, чим і для чого живуть ці "живі організми"? ЯК МОЖНА З ТАКИМИ ПЕНЬКАМИ ЖИТИ, БУТИ В ОДНІЙ КОМПАНІЇ, СПІЛКУВАТИСЯ? ПРО ЩО? ПУСТІ ГОЛОВИ, ПУСТІ ОБЛИЧЧЯ-НЕ ЦІКАВІ!
相关视频
Sensitive content
Пішла жара... 🚁💥🔥
Ілля Айзін
121,123 次观看 • 1 年前
Sensitive content
Я б так потім ридала, коли дитина пішла. Ето пиздець
diana khater
64,283 次观看 • 1 年前
🔥 На останок доби 21.08.25 НПС «УНЕЧО»- пішла в очечо. МАДЯР🇺🇦 21.08.25
IgorGirkin
29,820 次观看 • 10 个月前
