正在加载视频...
视频加载失败
Разоружавање у току 😃
11 条评论

A sutra ce ako dobije komandu da ih lomi...nikad se neki nece osvestiti.

A sutra će ti isti da mlate besomučno narod, ako dobiju takvo naređenje... neki naši sugrađani su neizlečivo naivni

Žena će mu kod kuće sjebati oko

Jel to porodica?

Толико од фрке. Само на ТВ-у вируси и комарци гризу па нас ззапрашују све о истом трошку. САМО ЈЕ КОД ЊИХ ФРКА И ПАНИКА, НАРОД СЕ ОСЛОБАЂА НАПОКОН! ПРВЕ УНИФОРМЕ ЧЕКАЈУ ДА СЕ СКИНУ! Не падајмо на форе сукоба, то је само на ТВ. Предивне сцене увек Народа и Полиције!

Neki kontekst, pls? 🫠

пандурима не треба веровати...браниће они говно жвалаво до последњег тренутка...

Da da da,zato sto nas ima previše inače bi radio pendrek po glavama,brzo zaboravljamo ko su oni

- Come Around

😅😅😅

🙄🙄🙄 Ne mogu više ovo i vašu jasnost da policija jedna čeka da stane na stranu naroda
