Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Россияне уже ржут с нас.

32,618 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля ОчеВидец
ОчеВидец11 месяцев назад

За три дня четвертый год удобряют нашу землю и ржут. а нас это должно огорчать?

Фото профиля Trostyan2020
Trostyan202011 месяцев назад

@DruzheBuk шо ти голова, дивись, росіяни дякують твоєму президенту за дороги.

Фото профиля Valentin
Valentin11 месяцев назад

@KijPisans1 Так а шо він не так сказав ? Він підарас безумовно.. Але... Шо він не так сказав !?!?!!

Фото профиля combotank🏴‍☠️
combotank🏴‍☠️11 месяцев назад

интересно шо сперменко думает по єтому поводу

Фото профиля Guts
Guts11 месяцев назад

У незламних зерабів истерика 😂

Фото профиля Інфо Фронт
Інфо Фронт11 месяцев назад

А украинцы с тебя ржут, если ты ведешься на эту рашнявую чепуху.

Фото профиля я не работаю в ФСБ
я не работаю в ФСБ11 месяцев назад

Иди нахуй

Фото профиля ser ser
ser ser11 месяцев назад

Зеля то і є війна.

Фото профиля Antisovetchik.
Antisovetchik.11 месяцев назад

Переживай за своего уебка хуйлапутина.

Фото профиля Wooly_Mammoth
Wooly_Mammoth11 месяцев назад

Так вони ж буквально повторили слова зрадойобчиків. В тому числі і про дороги😏 А те що кажуть військові про дороги, зрадойобчики чомусь ігнорують. Особливо те що кажуть військові, які вивозять поранених з лбз

Похожие видео