Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Россияне уже ржут с нас.
32,618 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

ОчеВидец11 месяцев назад
За три дня четвертый год удобряют нашу землю и ржут. а нас это должно огорчать?

Trostyan202011 месяцев назад
@DruzheBuk шо ти голова, дивись, росіяни дякують твоєму президенту за дороги.

Valentin11 месяцев назад
@KijPisans1 Так а шо він не так сказав ? Він підарас безумовно.. Але... Шо він не так сказав !?!?!!

combotank🏴☠️11 месяцев назад
интересно шо сперменко думает по єтому поводу

Guts11 месяцев назад
У незламних зерабів истерика 😂

Інфо Фронт11 месяцев назад
А украинцы с тебя ржут, если ты ведешься на эту рашнявую чепуху.

я не работаю в ФСБ11 месяцев назад
Иди нахуй

ser ser11 месяцев назад
Зеля то і є війна.

Antisovetchik.11 месяцев назад
Переживай за своего уебка хуйлапутина.

Wooly_Mammoth11 месяцев назад
Так вони ж буквально повторили слова зрадойобчиків. В тому числі і про дороги😏 А те що кажуть військові про дороги, зрадойобчики чомусь ігнорують. Особливо те що кажуть військові, які вивозять поранених з лбз
