Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Са НДХ1 само овако:
Комментарии: 10

Al su se proveli, ko bos po trnju 🤣🤣🤣

U ocima vidis zlo

Музика за уши.

Јебем ја матер свима који се одушевљавате на овакав говор. Срби су људи а ви сте говна и не признајем вас за Србе. Толико, беде људске.

Шта нас брига кога ви усташе сматрате за Србе

Tacno onako kako zasluzuju. Bravo momci.

Jaki ste mnogo , da vam nismo bili mi iz Srbije da ratujemo za vas kurac bi danas bili u Sremskoj Mitrovici majku vam jebem Bosansku.

И са пинком треба овако

Neka neka tako treba jebem vam mater ustašku da vam jebem

Ali zašto kad ih ovako psuju oni deluju kao da su puni sebe i kao njima je lepo sto ih nazivaju izdajicama i ustašama 🤷🏻♂️ verovatno joj u kancelariji posle kažu bravo kako si ih naterala da te vredjaju! Mene zanima kad legne u krevet kakav joj je osecaj ima li stida i srama?
Похожие видео
Sensitive content
са ИЗДАЈНИЦИМА само тако !!! 👏👏👏
GiorgioSanto
30,293 просмотров • 2 месяцев назад
