Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Само се смешкате!
11,510 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

smeškate se svi nama u facu ali neće više niko ostati u toj skupštini

Šta tražite u skupštini taj ćelavi je brat kenin ispod tebe pa jel Stavros mislis da se svadjaju oko politike njih dvojica ?

whoa have you heard this yet?

od tebe nema veće budale

Debilu žuti ko se zadnji smeje najslađe se smeje i za tvoju informaciju ološu Soroševski odgovaraćete za sve zlo koje ste naneli Srbiji u proteklih šest meseci.

Jadnik.

Sisići ti samo rastu a muda sve manja i manja🤣

Čemu sluši ti Miloše Kastriotski?

Opet nadobudni lažni revolucionaran!

Zašto držite Hajnekeninog brata ispred i pored sebe? Čoveka koji ima isti obraz, moral i čast ka Hajnekena! Zbog takvih vas narod i studenti neće! Vi nikako to da shvatite...nažalost!
