Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Све смо први радили
15,165 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)
Комментарии: 0
Нет доступных комментариев
Здесь появятся комментарии из оригинального поста
Похожие видео
0:37
Sensitive content
Иако је Јанис вечерас поновио све оно што смо већ чули и са чим смо се већински сагласили, некако бих био спокојнији да је након пораза од Арманија рекао да већ извесно време играмо као курац и да је узео овај изотоник рибут да њиме гађа Рајка Делибашића. Превише је све ово млако, метиљаво...
ЕДАЛВ 🔴⚪️
35,599 просмотров • 1 год назад
