Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Loading video...
Video Failed to Load
Так будують вітряки в морі.
44,900 views • 1 year ago •via X (Twitter)
11 Comments

josyp_zaluppa1 year ago
Рибов лякають…

Пан з Херсона1 year ago
Отож і не клює..

Віденьський штрудель 🇺🇦🕊️🇦🇹1 year ago
Це ніколи не окупиться.

Пан з Херсона1 year ago
Зовсім не так.

Solar Heavy1 year ago
On the Horizon out now on all platforms

bad_robot1 year ago
А потім приходжу я 😁

Пан з Херсона1 year ago
Ну раз так тоді питання є. Воно самоокуповується коли небудь?)

Michael_Dnipro1 year ago
Як дорого там мастило міняти?

Trostyan20201 year ago
завжди цікавило, вистоа стріли десь 200м; вантажо підьйомність 10тис тонн. сам кран скільки важить? + вантаж = яка камера поплавка під краном? і чому він без вантажа не вспливає а з вантажом не погружається (куча камер яку водой закачують щоб тримав горизонт?)

Earl Victor 🇺🇦🇵🇾1 year ago
Производство ветряка с раскаткой метала ветряка в угольной (доменной?) печи как думаешь сколько лет ветряк будет отбивать?🤭

КІТ1 year ago
👍
