Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

ТРАМПІСТАМ! Впізнали?

12,927 views • 1 year ago •via X (Twitter)

15 Comments

Сіверянин's profile picture
Сіверянин1 year ago

В точку🤣 Проте в сраку кацапську. Краще мовою оригіналу.

Solar Heavy's profile picture
Solar Heavy1 year ago

whoa have you heard this yet?

Тимко's profile picture
Тимко1 year ago

Мабуть мій улюблений монолог.🤣

Простой народ.'s profile picture
Простой народ.1 year ago

я впізнав , але не трампа. Є іще один лідор.

mevek's profile picture
mevek1 year ago

Як по мені це більше аБрестович

Горе's profile picture
Горе1 year ago

Шедевр ❗️

VeraYK 🇺🇦's profile picture
VeraYK 🇺🇦1 year ago

👍😁 Овальний репортаж 😎

Олег's profile picture
Олег1 year ago

Да. Это очень и очень

alex's profile picture
alex1 year ago

це ж ефективний менеджер

Pfff's profile picture
Pfff1 year ago

Це, взагалі то, найвеличніший лідер сучасності.

Name is blank's profile picture
Name is blank1 year ago

У Трампа жестикуляція більш одноманітна.

PaniKoshenyatko's profile picture
PaniKoshenyatko1 year ago

Обожнюю цей фільм

Last_try77's profile picture
Last_try771 year ago

кто это так бездарно продублировал, причём голоса не самих этих актёров? впрочем, вопрос риторический...

тотещекот.'s profile picture
тотещекот.1 year ago

Классика она на все времена и народы😂а тут еще и в исполнении Олега Борисова👍

🇨🇦Eat Well Live Longer🇺🇦 N△FOꑭ's profile picture
🇨🇦Eat Well Live Longer🇺🇦 N△FOꑭ1 year ago

когда ленин говорил, что из всех искусств для нас важнейшим является кино - он именно это кино ввиду имел

Related Videos

Чергового уйобка знайдено. Але в цій історії є декілька моментів цікавіших, ніж обоссані вибачення, за якими нічого, крім піздежа. 1. З’ясувалося, що ця потвора в СЗЧ. Після «вибачень» його передали ВСП, яка тепер вирішуватиме його подальшу долю. Тут я хз, як на це реагувати… 2. Я сподіваюсь, ви знаєте, що таке ефект Даннінга-Крюгера, але нагадаю: це коли довбойоб не усвідомлює, що він довбойоб, тому що йому банально не вистачає знань та розуму усвідомити, що він довбойоб. Так от, цей довбойоб після СЗЧ продовжував просто жити у себе вдома, знімати такі відео і постити їх у своєму інстаграмі, а після того, як його почали шукати, воно залишилося жити за місцем прописки, але збрило вуса, щоб його не впізнали😁👍 П. С. Я буду продовжувати казати, що людина, яка за чотири роки повномасштабки не усвідомила, що розмовляти хробачою, захищати хробачу, споживати хробачий контент - це ознака всього двох станів: ти або йобаний ждун, якого треба саджати, як усіх хробаків, на пляшку, або довбойоб із вадами розвитку. Все.

Андрій ГАВ 🇺🇦

40,070 views • 4 months ago

Виклики, які стоять перед Україною, потребують здорового, дорослого, професійного, державницького підходу. Посилки з орденами поїхали до Варшави. Всі ми вихлюпнули зрозумілі емоції. А тепер усім треба заспокоїтись. Польща — наш стратегічний сусід, союзник, держава, через яку проходить величезна частина нашої безпеки, логістичний хаб забезпечення зброєю наших Збройних Сил, країна, від якої великою мірою залежить наш вступ до ЄС та НАТО. За часів моєї каденції невипадково вона була нашим головним європейським і євроатлантичним адвокатом. Польща — це країна, яка прийняла понад мільйон українських біженців, і їм потрібні добрі стосунки між нашими народами. Тож українсько-польські відносини — це не майданчик для хайпу, взаємних образ і політичної капіталізації на емоціях. Тому час припинити ескалацію там, де потрібні холодна голова, професійна дипломатія і державницька відповідальність. За умов, коли ключові українські комунікатори на польському напрямку все ще киплять емоціями, виникає просте запитання: хто сьогодні реально займається дипломатією з Польщею? Хто відповідає за політичну комунікацію з польською владою? Хто говорить із польським парламентом, урядом, президентською адміністрацією, місцевими елітами, експертним середовищем, медіа? Хто гасить пожежу? Що взагалі робиться для відновлення довіри? Що буде з українсько-польським стратегічним партнерством? Якою буде атмосфера довкола надзвичайно важливої для нас конференції в Гданську? Ми можемо мати суперечки щодо аграрної політики, перевізників, конкуренції, політики, пам’яті тощо. Але все це треба вирішувати через дипломатію, комунікацію і повагу, а не через бійки в соціальних мережах. І без претензій до історичних підручників один одного — хай ними переймаються вчені, а не політики. Наша спільна історія надто складна, сповнена взаємних кривд і образ, і кращих ліків, ніж «прощаємо і просимо прощення», ще ніхто не прописав. Майбутнє не має бути в заручниках від минулого. Тим більше, шо не минуле — причина цієї кризи у двосторонніх стосунках, а внутрішні проблеми, популізм, гонитва за рейтингами. Україна не має розкоші сваритися з Польщею. Польща не має розкоші сваритися з Україною. Ми воюємо за незалежність та існування української державності. І ми повинні берегти кожного союзника, кожен інструмент, кожну можливість. Росія ж лише аплодуватиме кожному нашому взаємному приниженню, кожному необережному слову, кожному новому скандалу. Пропозиції нашої команди такі. Перше. Припинити публічну ескалацію. Друге. Негайно провести аудит української політики щодо Польщі: хто відповідає, яка стратегія, які канали комунікації, які проблеми, які рішення. Третє. Повернути професійну дипломатію. Не шоу, не образи, не спілкування через ЗМІ, не публічний шантаж, не гру у «хто гостріше і болючіше відповість полякам», а системну роботу з польською державою і польським суспільством. Мій заклик до дипломатів: залиште справу повернення орденів політикам, у вас же — своя важлива місія. Четверте. Відокремити емоції від національного інтересу. Бо національний інтерес України — це сильний союз із Польщею, підтримка України в ЄС і НАТО, спільна безпека та спільне стримування росії. П’яте. Маємо забезпечити обіцяне відкриття всіх переговорних кластерів з Європейським Союзом у липні. Це також залежить і від Варшави, і тут не можна недооцінювати ризики. Час працювати і відновлювати українсько-польське стратегічне партнерство. Не можна допустити розділення України і Молдови в європейській інтеграції. Не раз вже говорив: треба припинити втрачати людей, території і час. Тепер додам: так само важливо нам не втрачати партнерів і союзників.

Петро Порошенко

683,836 views • 5 days ago