Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Тут теж питання до влади......
17,655 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

🤣 Поконтексту пересадить всіх хто це написав. А отколи через паркан депутанка викидує сумку з хабарем то тут контекс не усиатрюється. І таких "контекстних" випадків з боку чинуш ой як не будуть. А тут натобу , статі згадали. Так є ж стаття свобода думки народу

Ти, блядіна скажи ще, що ти українець....Сховай смайлік свой дебільний хоть сьогодні, порохоботіна тупа.

Немає гірших ворогів, ніж внутрішні, які за три роки війни, не бачать агресії рашистів.

Саша болить. Вони всі хочуть змінити владу доторкану до проросійської. Як на це вплинути? Як блятььь? Як сука блять? Це шантаж. Шантаж світовий. Запам'ятайте це

На виборах, коли вони будуть, все буде залежати від нас, що виберемо, то і будем мати....

Відлуння шашликів!

Яке ти тупе.......порохоботосрань.

@gozefinagold Це виправдовують ПОРОХОПІДАРИ!

Коли іноземні спецслужби попереджали про 100% напад рф, зеленський замість евакуації та підготовки до війни відправляв людей на шалики. Стаття 367 п. 2: Службова недбалість, яка призвела до тяжких наслідків. Не хочеш звернутись до правоохоронних органів?

Предприятия платят взятки что бы сотрудников забронировать, выехать нельзя, ночью от шахедов уворачиваешься ракет, днем от тцк:) жизнь малина:) нет вопросов к зеленскому, у нас всё заебись, лучше всех!) сев Корея курит в сторонке.

Їди на хуй.
