Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
У когось в їбєнях.
60,410 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

флот НАТО заходит во Львовскую область

Це під Слов'янськом. Там між містом та Святогірськом якраз ось такі ходять.

Голандія? В нас зазвичай забори вищі. Хоча, можливо десь в Ізмаїлі

Певно, Одеська область, гирло Дунаю. Там раніше біля самого кордону не можна було отак городи розводити. Потім землі пороздавали людям.

А звідти лунає: Купуємо гоооріхи, пір'я, металобрухт Продаємо картоплю, моркву

Пароход со стриптизершами смотрелся бы лучше. А так депрессивненько как-то, будто бы укор пролетарской совести по ранней весне :)

У нас , в новій Каховці таке було...

Схоже на Сулінський канал

Металолом, горіхи, картопля!… Металолом, горіхи, картопля!…

То у кума. Газовоз прокладає дорогу для авіаносця
