Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Уви та ах. Але х/з.
15,433 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
9 Kommentare

Tugdammevor 1 Jahr
Президенту бракує рішучості у вирішенні внутрішніх питань -але стосовно зовнішньої політики -він відпрацьовує на 200% -абсолютно ніхто з папірєднікав навіть 1% не зробив у порівнянні. Не треба Санича недооцінювати як власне і переоцінювати -він така ж людина.

Gordeyvor 1 Jahr
Вова не можна так глибоко встромляти свого язика в дупу Санича.

Dr.Swinevor 1 Jahr
Ще один генератор випадкової хуйні.

Leothecatvor 1 Jahr
Хуйню несе

Roman Pavlyukvor 1 Jahr
«Прекрасна» людина Федоров. Ех… 🙈🙈🙈 Володя, Володя…

за то чесно справедливо і сміливоvor 1 Jahr
шо це за хуй черговий?

Еlenavor 1 Jahr
Судова владу міг змінить Зеленський? Це говорить людина, що була депутатом. Як він собі це уявляє? Абишо.

Женька Хетфилд.vor 1 Jahr
Целая кампания по отбеливанию зелёного узурпатора. Всё как в ссср. Товарищ Сталин ничего не знал.

Tarss 🇺🇦vor 1 Jahr
Пішов ти нахуй!!! Знає він!!!!
