Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Уви та ах. Але х/з.

15,433 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

9 Kommentare

Profilbild von Tugdamme
Tugdammevor 1 Jahr

Президенту бракує рішучості у вирішенні внутрішніх питань -але стосовно зовнішньої політики -він відпрацьовує на 200% -абсолютно ніхто з папірєднікав навіть 1% не зробив у порівнянні. Не треба Санича недооцінювати як власне і переоцінювати -він така ж людина.

Profilbild von Gordey
Gordeyvor 1 Jahr

Вова не можна так глибоко встромляти свого язика в дупу Санича.

Profilbild von Dr.Swine
Dr.Swinevor 1 Jahr

Ще один генератор випадкової хуйні.

Profilbild von Leothecat
Leothecatvor 1 Jahr

Хуйню несе

Profilbild von Roman Pavlyuk
Roman Pavlyukvor 1 Jahr

«Прекрасна» людина Федоров. Ех… 🙈🙈🙈 Володя, Володя…

Profilbild von за то чесно справедливо і сміливо
за то чесно справедливо і сміливоvor 1 Jahr

шо це за хуй черговий?

Profilbild von Еlena
Еlenavor 1 Jahr

Судова владу міг змінить Зеленський? Це говорить людина, що була депутатом. Як він собі це уявляє? Абишо.

Profilbild von Женька Хетфилд.
Женька Хетфилд.vor 1 Jahr

Целая кампания по отбеливанию зелёного узурпатора. Всё как в ссср. Товарищ Сталин ничего не знал.

Profilbild von Tarss 🇺🇦
Tarss 🇺🇦vor 1 Jahr

Пішов ти нахуй!!! Знає він!!!!

Ähnliche Videos