Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Україна переходить на 230 вольт!

118,003 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля iGolkin
iGolkin1 год назад

з 2014 року був прийнятий стандарт ДСТУ EN 50160:2014, що передбачав 230 В, але з національною приміткою про тимчасове збереження 220 В. Новий стандарт ДСТУ EN 50160:2023, гармонізований з європейськими нормами, набрав чинності 1 березня 2025 року

Фото профиля Lark Davis
Lark Davis1 год назад

Think $BTC has topped? Think again. Past cycles show: 2012-13: Topped 367 days post-halving. 2016-17: 526 days. 2020-21: 548 days. 2024? We’re only 237 days in. There’s still a long way to go. 👉 Subscribe now and join 130K+ investors prepping for the next big move.

Фото профиля харківська філія маріуполя
харківська філія маріуполя1 год назад

згадала норз-американців, які полюбляли задвигати мені тейк: "у вас там, в Європі, в розетках 220!!! це ж небезпечно! у нас 110 - і нікого не вбиє струмом." від нового 230 їх вапше поплавить, бідось 🙈

Фото профиля 🇺🇦
🇺🇦1 год назад

Пхаххах У мене 220 відроду небуло 180 як то і те добре

Фото профиля 🇺🇦Chetа_xerovatа🇺🇦
🇺🇦Chetа_xerovatа🇺🇦1 год назад

Але за лишніх десять вольт прийдеться доплатити.

Фото профиля Igor
Igor1 год назад

сподобалось про техніку, якій типу нічого не загрожує. так, 230 для техніки норм, але от +10% до 230 може бути і не дуже добре. але чомусь спікери про це уникають говорити

Фото профиля Arvik 🇺🇦
Arvik 🇺🇦1 год назад

230 не буде, а от 207 - легко. Цей перехід - узаконення зниження вольтажу, а не щось прогресивне. І да, старе обладнання, яке не підтримує такий "стандарт" буде або горіти, або йому не вистачить напруги для роботи. Ахметов - гандон.

Фото профиля Yegor
Yegor1 год назад

Так ніби давно вже 230. Я ще пару років тому поставив стабілізатор і він показує ~230

Фото профиля C.Pennyfather
C.Pennyfather1 год назад

Цікаво, як швидко почнеться срач 230 вольтовиків із 220 вольтовиками.

Фото профиля Ihor Vurd
Ihor Vurd1 год назад

А в селах і малих містечках як було 160-190 вольт так і залишиться 😄

Фото профиля Sashavtg
Sashavtg1 год назад

Буде як завжди потужне ніхуа!

Похожие видео