Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Уявляю як хочеться
55,999 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Мене аж трясе. Уявляю дівчатам як оце терпіти. Держава абсолютно не захищає своїх громадян. Попускає висловлювання в бік українців, вони знову охуїли і путіна чекають

take the journey

сук коли ж ця відрижка совка зникне нарешті

На жаль, їхнє місце займе нова у формі алхім і схожого. І на жаль в них і форма приємніша і подача руського миру в гарній обгортці. Єдина протидія- це радикальні зміни на державному рівні, а їх нема

«Адєса - рускій город» — це ж на якусь статтю тягне в період повномасштабки?

І навіть коли ці старі сучари вмруть, нічого не зміниться, бо вони ж мають таких самих неадекватних дітей та онуків. Вони як ракові клітини.

Прізвище, імʼя по батькові запитати, зразу бальніки завалять. Заяву на них накатати. @ServiceSsu

А потім вони такі: «Хулі ви старше покоління не поважаєте?😭» Дійсно блять, чому???? Сучари старі🤷🏻♀️

Потрібно лишати пенсій за Одеса руцкій город. А також права голосу на виборах.

їбуча сепарська клоака

Ще один аргумент, що російська стає небажаним ідентиівкатором
Benzer Videolar
Sensitive content
ААААА!!!! АЛЄХ ТАТАРОМ РАЗОМ З МАЛЮКОМ ВБИБА.. ВБИВАЛИ ЧЕЧЕНЦОВ які покушались на сраку бубачькі ПОКИ ВАС ТУТ НЕ БУЛО!!! Уявляю, як Кравець з УПячки випав в осадок 🤣
Pandamonium ☕
55,397 görüntüleme • 1 yıl önce
