Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
хрєнова перспектива
34,672 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Я не дуже згодна, а точніше не з усім що він каже.. у кожного своя думка. Я вірю , що наш президент знайде вихід і правильне рішення.. бо так боротися , а тепер раптом зупинитися просто … не вірю.. А що знову великий тиск на нього, то так, дай боже витримати .

🙏

проблема не в перемирʼї, а в тому що русні дадуть час і вони нападуть знову

Так звана "підтримка" від Деменцера впродовж трьох років - це такий самий по сутності тиск - примушення-примучення до "поганого миру" -так що ми вже подібне проходили у трохи видозміненному вигляді. Тиск буде - але тискалка зламається все одно.

Границы сука, пусть откроет никто меня и моих не изнасилует, кроме тцк и "бурятов"

Ще ніц не сталося, а вже Ванги фантазують про перспективи.

А вы бы пожили в Украине и заговорили бы по другому, тут все не так кажется!!! Вам и за бугра! Это вам привет из Харькова.

Я не знаю як цього чувака звати, но те що він каже, це, навіть, не пародія на аналітику.

спасение украины в ядерном оружии на сегодня только цепная реакция изотопов урана в украинских бомбах её эффективный союзник

До якого Майдану? Усі хто міг на нього піти, чи на щиті, чи на милицях чи з кінцем війни поїдуть звідси куди завгодно. Не тіште себе Майданами. Їх не буде.

вишивати у нас хватає, одна секта чого варта
Похожие видео
Sensitive content
- Скільки тобі пропонували за секс? - Мівіну 🤣
hulyneuley
74,531 просмотров • 1 год назад
