Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

хрєнова перспектива

34,672 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Червона Калина
Червона Калина1 год назад

Я не дуже згодна, а точніше не з усім що він каже.. у кожного своя думка. Я вірю , що наш президент знайде вихід і правильне рішення.. бо так боротися , а тепер раптом зупинитися просто … не вірю.. А що знову великий тиск на нього, то так, дай боже витримати .

Фото профиля hulyneuley
hulyneuley1 год назад

🙏

Фото профиля .
.1 год назад

проблема не в перемирʼї, а в тому що русні дадуть час і вони нападуть знову

Фото профиля Tugdamme
Tugdamme1 год назад

Так звана "підтримка" від Деменцера впродовж трьох років - це такий самий по сутності тиск - примушення-примучення до "поганого миру" -так що ми вже подібне проходили у трохи видозміненному вигляді. Тиск буде - але тискалка зламається все одно.

Фото профиля Vadym Rybalko
Vadym Rybalko1 год назад

Границы сука, пусть откроет никто меня и моих не изнасилует, кроме тцк и "бурятов"

Фото профиля Vika Victoria
Vika Victoria1 год назад

Ще ніц не сталося, а вже Ванги фантазують про перспективи.

Фото профиля Юрий Марухин
Юрий Марухин1 год назад

А вы бы пожили в Украине и заговорили бы по другому, тут все не так кажется!!! Вам и за бугра! Это вам привет из Харькова.

Фото профиля Bohdan Kostyk
Bohdan Kostyk1 год назад

Я не знаю як цього чувака звати, но те що він каже, це, навіть, не пародія на аналітику.

Фото профиля BySky®
BySky®1 год назад

спасение украины в ядерном оружии на сегодня только цепная реакция изотопов урана в украинских бомбах её эффективный союзник

Фото профиля Прапраправнук Поэта
Прапраправнук Поэта1 год назад

До якого Майдану? Усі хто міг на нього піти, чи на щиті, чи на милицях чи з кінцем війни поїдуть звідси куди завгодно. Не тіште себе Майданами. Їх не буде.

Фото профиля hulyneuley
hulyneuley1 год назад

вишивати у нас хватає, одна секта чого варта

Похожие видео