Loading video...
Video Failed to Load
Хто я, що я, де я...
51,982 views • 2 years ago •via X (Twitter)
10 Comments

@RPorosheldon А що це за глибина окопів, спеціально для Зелупи?

@RPorosheldon якісь вороги будували, вхід в бункер прямо, ніяких тобі Г-образних ходів від дронів та арти

Нахуя я

В нього ріст 1,60 м. Судячи з початку відео глибина окопа 1,4-1,5 м. Для бійців з ростом 1,80 це нормально? Я просто не знаю. Чи це спеціально трохи викопали для кіно

Знов вмазане животноє

ХЕРой, а під Авдіївку нема бажання поїхати та там ознайомитись с "фуфлотіфікацією"? А це це воно без шолома та броняжці? Шось мені здається шо це десь під Києвом.

І бровки так нахмурив як справжній воєн. І в умі вже підраховує кіко тімоха відмиє бабла на цих копанках

Мамо, де я?

@Erwen09601886 кулачки так сжав незламно, уті путі, як він їм всім покаже, наше лідєр ! 🫠🫠🫠

тьхублдь. а погляд порожній, як пляшка з під пива...
