Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Хто я, що я, де я...

51,982 views • 2 years ago •via X (Twitter)

10 Comments

Àlfred284's profile picture
Àlfred2842 years ago

@RPorosheldon А що це за глибина окопів, спеціально для Зелупи?

Àlfred284's profile picture
Àlfred2842 years ago

@RPorosheldon якісь вороги будували, вхід в бункер прямо, ніяких тобі Г-образних ходів від дронів та арти

Цин 🌐's profile picture
Цин 🌐2 years ago

Нахуя я

IgOK's profile picture
IgOK2 years ago

В нього ріст 1,60 м. Судячи з початку відео глибина окопа 1,4-1,5 м. Для бійців з ростом 1,80 це нормально? Я просто не знаю. Чи це спеціально трохи викопали для кіно

Ивасык's profile picture
Ивасык2 years ago

Знов вмазане животноє

Добра Пані's profile picture
Добра Пані2 years ago

ХЕРой, а під Авдіївку нема бажання поїхати та там ознайомитись с "фуфлотіфікацією"? А це це воно без шолома та броняжці? Шось мені здається шо це десь під Києвом.

ruliksan's profile picture
ruliksan2 years ago

І бровки так нахмурив як справжній воєн. І в умі вже підраховує кіко тімоха відмиє бабла на цих копанках

Поламавсь.Aхyєвaтор 🇧🇾 reborn's profile picture
Поламавсь.Aхyєвaтор 🇧🇾 reborn2 years ago

Мамо, де я?

🇻🇳StLcf.him's profile picture
🇻🇳StLcf.him2 years ago

@Erwen09601886 кулачки так сжав незламно, уті путі, як він їм всім покаже, наше лідєр ! 🫠🫠🫠

🇺🇦UA🇺🇦's profile picture
🇺🇦UA🇺🇦2 years ago

тьхублдь. а погляд порожній, як пляшка з під пива...

Related Videos