Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Це реально вже бісить 🤬
38,495 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

просто єретик1 yıl önce
Блогери це ще пів біди. Гірші ті хто ловлять тебе за руку і чіпляють стрічку, а потім клянчать гроші. Вони вже навіть не приховують що це не на благодійність.

Yhor 🇺🇦1 yıl önce
А скільки коштує твій лук?

Lab Cat 🐈🔬📚🖤1 yıl önce
Хіба я так давно не виходила в центр 🤔

seven/half of dovboyob1 yıl önce
Ахуєно

Pavlo Muad’dib1 yıl önce
До мене еіколи не підходили, мабуть тому зо я не буваю на хрещатику

DirtyRRyoken🇰🇷1 yıl önce
А як же тіпи з бібізяною?

Only_true1 yıl önce
А де гоп стоп тцк ваші документи?

guy chasune1 yıl önce
Жодного пікапу з поліцією, не реалістично

dimitri1 yıl önce
це реально вже бісить 🤬

Дід Петро1 yıl önce
Єбат, я шо особлива якась? :(

wetracked.io1 yıl önce
$1K spent. 0 sales. 💯% dead inside.
Benzer Videolar
0:41
Sensitive content
Одеса. Це вже не країна. Це просто їбучій концтабір де добре себе почувають лише вертухаї.
ленц ґотфрід
26,629 görüntüleme • 1 yıl önce
