Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Чому неможна робити так саме?
53,238 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

В них цим всім займається ДЕРЖАВА, яка має різні НДІ, і заводи. В нас нема ні заводів, ні НДІ, ні навіть держави. Звичайне мафіозне утворення, на зразок Придністров'я чи Абхазії.

Щоб штампувати рами та робити конструтори потрібна не держава а бажання.

Все ви блять знаєте що у нас робиться а що ні, лиш пиздіти вмієте

думаю, Ваше питання риторичне. Боюсь, що бажання народу і влади не співпадають. Читаю, як кошмарять тих, хто намагається якусь зброю чи дрони виробляти в Україні. Працювати не дають

Роблять бо у наших клієнтів замовили багато фрезерних станків.

Я коли вчився в школі та універі, то більшість однокласників і одногрупників не розуміли ні фізики, ні математики. В універі (компютерна спеціальність) було те саме. Розробляти нове нема кому, тупі люди навколо

До речі, маю такий побитий дрончик

Спєрмєнкє тре гроші

Можна. Тікі найефективніше з цим впорається помітна ініціатива яка в нас придушена через відсутність права власності. Але існують всілякі укр...проми, епмаки, татарови та германи сметаніни - кіна не буде

Можна, було дуже багато ініціатив від різних IT компаній робити комплектуючі такі як vtx, польотник, передавач, але кому то «на верхах» потрібно, всі ті ініціативи просто проігнорували або відповіли що «не зацікавлені на даний момент»
Benzer Videolar
Sensitive content
Усі стосунки, де він за все платить, а вона красива, я бачу саме так
Бречаник
69,897 görüntüleme • 1 yıl önce

