Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Чому неможна робити так саме?

53,238 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Розумний Петрович profil fotoğrafı
Розумний Петрович1 yıl önce

В них цим всім займається ДЕРЖАВА, яка має різні НДІ, і заводи. В нас нема ні заводів, ні НДІ, ні навіть держави. Звичайне мафіозне утворення, на зразок Придністров'я чи Абхазії.

Mrs. Obviousness profil fotoğrafı
Mrs. Obviousness1 yıl önce

Щоб штампувати рами та робити конструтори потрібна не держава а бажання.

Українець 🇺🇦 profil fotoğrafı
Українець 🇺🇦1 yıl önce

Все ви блять знаєте що у нас робиться а що ні, лиш пиздіти вмієте

Helen profil fotoğrafı
Helen1 yıl önce

думаю, Ваше питання риторичне. Боюсь, що бажання народу і влади не співпадають. Читаю, як кошмарять тих, хто намагається якусь зброю чи дрони виробляти в Україні. Працювати не дають

Володимир М. profil fotoğrafı
Володимир М.1 yıl önce

Роблять бо у наших клієнтів замовили багато фрезерних станків.

winack profil fotoğrafı
winack1 yıl önce

Я коли вчився в школі та універі, то більшість однокласників і одногрупників не розуміли ні фізики, ні математики. В універі (компютерна спеціальність) було те саме. Розробляти нове нема кому, тупі люди навколо

Євгеній profil fotoğrafı
Євгеній1 yıl önce

До речі, маю такий побитий дрончик

Шотам Чияк profil fotoğrafı
Шотам Чияк1 yıl önce

Спєрмєнкє тре гроші

Yevhen V 🇺🇦 profil fotoğrafı
Yevhen V 🇺🇦1 yıl önce

Можна. Тікі найефективніше з цим впорається помітна ініціатива яка в нас придушена через відсутність права власності. Але існують всілякі укр...проми, епмаки, татарови та германи сметаніни - кіна не буде

Об'єктно-Орієнтований Галичанин profil fotoğrafı
Об'єктно-Орієнтований Галичанин1 yıl önce

Можна, було дуже багато ініціатив від різних IT компаній робити комплектуючі такі як vtx, польотник, передавач, але кому то «на верхах» потрібно, всі ті ініціативи просто проігнорували або відповіли що «не зацікавлені на даний момент»

Benzer Videolar