Loading video...
Video Failed to Load
ШОУ МАСТ ГО ОН! 🤡
21,467 views • 1 year ago •via X (Twitter)
9 Comments

Ovog bosanskog debila još nisu zamenili nekim pametnijim?

where space meets sound

Нек' издрже до краја..

Mogu li da ih ubace na neki Pink kanal sa 24h strimom? Pa da ljudi mogu da gledaju uzivo i salju SMS-ove podrske :) Recimo taj rijaliti moze da se zove "Izdrži leđendo!"

Пирандело. Јонеско, Бекет, Нушић.....гледају са неба и плачу од смеха.

Plagijatori i resavci,kopiraju poteze Srđana Žunića ‼️🎯⚖😉

Xaxaxa ko njima jos veruj. Kada bi bio pod kamerama 24h i tada bi nesto izmuvali

Ko ove debile savetuje???? Prvo nece izdrzati do sutra bez cevapa i pljeskavica, a bez tursije ne mogu..A drugo zahtevi su smesni,nigde veze...Ova budalastina lici na ideju zvalavog. Sve su mu ideje propale i ova ce u startu.

Neka ga ćaća i mater vode kući!✔️💩🤡
Related Videos
Sensitive content
Шоу )))))🤡🤡🤡
Eva
19,557 views • 9 months ago
