Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Шта се дешава? 😳
134,590 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Gasi se SK, bar onakav na koji smo navikli...

Ја сам мислио да ће бити нека расподела

💪 Merica, we're taking it back. 💯 You like Trump, you know it, time to show it. ✅ T's for Trump here:

Gojko je, očigledno, čovek kome je lični integritet i dostojanstvo važnije od dodvoravanja! Bravo Gojko! 👏👏👏

Minimalno. Sa zrnom emocije. Profi. Sportski. Svaka čast na suzdržanosti. Jebiga. 😭

Na stranu cirka i kocka, Gojko je car , odrastao sam gledajuci utakmice koje je komentarisao, jedinstven i prepoznatljiv glas. Srecno mu bilo u novom poduhvatu.

Arena preuzima sav sadržaj koji je imao Sport Klub, ne i ekipu komentatora.Šteta, navikao sam na SK ekipu.Nisu savršeni, ali su bolji od Vučićevih robota sa Arene.Zato sada Anđus nastupa

Спорт Клуб се гаси..продао их је Шолак...толико о томе да је он некаква опозиција Вучићу..исто као и Ђилас и Мариника...

Наљутио се. Неће да пређе на Арену спорт... 😏

Od 1 aprila nema vise SK kanala. Ostaće samo sajt aktivan. SBB će na mesto tih kanala ubaciti Arene. Par komentatora su se dogovorili i prešli na Arenu,većina nije iz ovih ili onih razloga.

Неће човек да пређе да ради за државу, највише воли код Шолака а алтернативе друге нема.
Похожие видео
❗️Све је план и то се дешава...... Овај видео све говори.
Инжењер 🇷🇸
16,463 просмотров • 1 месяц назад
