Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Шта је спорно?

132,785 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Biljana
Biljana11 месяцев назад

Što sa ustavom ne odeš na Kosovo bez pokazivanja pasoša na granici? Pokaži im ustav na ulazu, može?

Фото профиля Šesti Oktobar
Šesti Oktobar11 месяцев назад

Hahahahaha šta je sporno? Pa sporno je to što je šešelj ovo nekada zvao karlobag, karlovac, virovitica! Sporno je to što ovaj narativ postoji od 1990 i zato što se zbog tog narativa danas nalazimo tu gde se nalazimo. Sporno je to što bi vi želeli kontinuitet SRS-a

Фото профиля DedoDinamitaš 🇧🇦
DedoDinamitaš 🇧🇦11 месяцев назад

Sporno je sto si govno fasisticko, eto to je sporno. Jebo te Karadzic u ta pogana usta.

Фото профиля NeZnamJa 🇲🇪
NeZnamJa 🇲🇪11 месяцев назад

Sve je sporno, Crnogorac posrbljeni. Vjeruj mi da ne postoji gorih ljudi od vas takvih. Ne mogu vas smislit Crnogorci, a ne mogu vas smislit ni Srbi. Jednima ste posrbice, drugima Crnogorci, a svakome govna, "profesore".

Фото профиля Др.Радован Спасојевић
Др.Радован Спасојевић11 месяцев назад

Рекох ја ономад да ће то бити сахрана Тита.... То је спорно Професоре боли.... Ал ко их јебе само гас 💪💪💪

Фото профиля jabučka 🇲🇪 rovačka republika...
jabučka 🇲🇪 rovačka republika...11 месяцев назад

Uuuu, a što pištiš jadan ovako... A što se Crne Gore tiče, u tu želju ćete skončat, i ti i slični tebi... Ugasi se...

Фото профиля Vukašin Perović
Vukašin Perović11 месяцев назад

Sve je sporno, Ali od posrbice koja na srpskom koritu ništa neočekivano. Kao i svaki drugi Vučićev sužanj za jednokratnu upotrebu.

Фото профиля Miodrag
Miodrag11 месяцев назад

To sto zagovaras mrtvu politiku. Integralizam su pre tebe pokusali: Aleksandar I od miloste viteski kralj ujedinitelj, i drug Marko zvani Leka, i neosudjeni ratni zlocinac Milosevic. U ovoj iteraciji si ti zapao mojoj generaciji. I to je sporno.

Фото профиля Шеф Ђуро
Шеф Ђуро11 месяцев назад

Професоре, сваки истински родољуб сагласан је са реченим. Ваше ријечи су спорне само биједним аутошовинистима. Не обраћајте пажњу и само напријед.

Фото профиля Vladimir Ilich
Vladimir Ilich11 месяцев назад

Ti si idiot, pokvareni starac kome se ne diže pa je rešio da ubija mladost u novim ratovima. Idi šetaj i pecaj

Похожие видео