Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Шта је спорно?
132,785 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Što sa ustavom ne odeš na Kosovo bez pokazivanja pasoša na granici? Pokaži im ustav na ulazu, može?

Hahahahaha šta je sporno? Pa sporno je to što je šešelj ovo nekada zvao karlobag, karlovac, virovitica! Sporno je to što ovaj narativ postoji od 1990 i zato što se zbog tog narativa danas nalazimo tu gde se nalazimo. Sporno je to što bi vi želeli kontinuitet SRS-a

Sporno je sto si govno fasisticko, eto to je sporno. Jebo te Karadzic u ta pogana usta.

Sve je sporno, Crnogorac posrbljeni. Vjeruj mi da ne postoji gorih ljudi od vas takvih. Ne mogu vas smislit Crnogorci, a ne mogu vas smislit ni Srbi. Jednima ste posrbice, drugima Crnogorci, a svakome govna, "profesore".

Рекох ја ономад да ће то бити сахрана Тита.... То је спорно Професоре боли.... Ал ко их јебе само гас 💪💪💪

Uuuu, a što pištiš jadan ovako... A što se Crne Gore tiče, u tu želju ćete skončat, i ti i slični tebi... Ugasi se...

Sve je sporno, Ali od posrbice koja na srpskom koritu ništa neočekivano. Kao i svaki drugi Vučićev sužanj za jednokratnu upotrebu.

To sto zagovaras mrtvu politiku. Integralizam su pre tebe pokusali: Aleksandar I od miloste viteski kralj ujedinitelj, i drug Marko zvani Leka, i neosudjeni ratni zlocinac Milosevic. U ovoj iteraciji si ti zapao mojoj generaciji. I to je sporno.

Професоре, сваки истински родољуб сагласан је са реченим. Ваше ријечи су спорне само биједним аутошовинистима. Не обраћајте пажњу и само напријед.

Ti si idiot, pokvareni starac kome se ne diže pa je rešio da ubija mladost u novim ratovima. Idi šetaj i pecaj
Похожие видео
Sensitive content
О мајко божија анђели с неба, шта је ово???
Уметница у блокади
179,486 просмотров • 4 месяцев назад
