Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Що там відбувається?
50,154 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Відправьте вже бабу Юлю на політичне кладовище...

Нема більших моралістів ніж учарашні фойди.

have you ever listened to this?

бабайуля не дасть змоги молодим та файним жіночкам вихвалятися своїма принадами та ще й гроші за то отримувати. з її точки зору то "всьо прастітуткі з наркоманами" поставьте їй лавочку

Юлька пробує рятувати москальське різдво від парнографії-або навпаки-парнографію від москальського різдва! (хоча по суті--їх різдво і є моральною парнографією)

Дивлюся і розумію - все в баби є, гроші, статки, влада... Одного нема - поваги до себе. Сама себе вна не вважає гідною. Бо так себе спотворити, в бесславних намаганнях вхопити за хвоста давно минулу молодість - треба зневажати себе вкрай.🤮

Може хто забув: ця гніда, будучи премьєр-міністром ставила свої підписи на доках по продажу військовой технікі, які їй подавав толік гріценко , куруючи департамент надлишкового майна при МО. Без неї, їі згоди і підпису не продавалось ничого

Бабюля вилізла, мабуть точно скоро вибори.

Я перепрошую, але Різдво було 25 грудня Що по патріархату?

жінка говном командувач забула випити пигулки?
