Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Я просто не маю слів
187,262 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Вибачте, шо несу це гімно сюди. Але мені хочеться, щоб таких хероїв знали в лице. Я хочу, щоб таких гнид не брали на роботу, щоб відмовляли в обслуговуванні в магазинах і закладах. Шоб раз вони без громадянства, особистості, імені і тд, то щоб до них і ставились так

Не очікувала ні шо так розлетиться, ні матів в свою сторону. Але раз вже так сталось - то хоч задонатьте :) Сюди

І сюди

Тю. Так у такому випадку можна й відповісти "ми не можемо встановити ваш статус як людини, надайте підтверджуючі документи".

іди нахуй шаболда нафронтна

Я стикалась в роботі з цією сектою «живонароджених Людей». Там просто клініка.

Я теж знаю таких клоунів особисто, які носять з собою схожі листочки🤣🤣🤣 Креще б зацитував безсмертні рядки Симоненка: Ти знаєш, що ти — людина. Ти знаєш про це чи ні? Усмішка твоя — єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні.

Ця уєбанщина про «живих людей» — російська фсбшна агентурна мережа, їх не в бусіки треба, а одразу на підвал

Тест на їбало: провалено

І шо , тепер всі повинні побігти воювати щоб задовільнити ваші бажання?
Похожие видео
Sensitive content
– Я ничего не понимаю, но я горжусь. Просто квинтэссенция блядь рашистской мерзости
восхищённый болгарин™
81,954 просмотров • 1 месяц назад
а что случилось, я просто политикой не интересуюсь...
В'ячеслав Сікора
85,431 просмотров • 1 год назад
