Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Я просто не маю слів

187,262 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Лу́на
Лу́на2 лет назад

Вибачте, шо несу це гімно сюди. Але мені хочеться, щоб таких хероїв знали в лице. Я хочу, щоб таких гнид не брали на роботу, щоб відмовляли в обслуговуванні в магазинах і закладах. Шоб раз вони без громадянства, особистості, імені і тд, то щоб до них і ставились так

Фото профиля Лу́на
Лу́на2 лет назад

Не очікувала ні шо так розлетиться, ні матів в свою сторону. Але раз вже так сталось - то хоч задонатьте :) Сюди

Фото профиля Лу́на
Лу́на2 лет назад

І сюди

Фото профиля Victor Tregubov
Victor Tregubov2 лет назад

Тю. Так у такому випадку можна й відповісти "ми не можемо встановити ваш статус як людини, надайте підтверджуючі документи".

Фото профиля Картманенко🇬🇪
Картманенко🇬🇪2 лет назад

іди нахуй шаболда нафронтна

Фото профиля твоя фортуна
твоя фортуна2 лет назад

Я стикалась в роботі з цією сектою «живонароджених Людей». Там просто клініка.

Фото профиля Johnny Talk
Johnny Talk2 лет назад

Я теж знаю таких клоунів особисто, які носять з собою схожі листочки🤣🤣🤣 Креще б зацитував безсмертні рядки Симоненка: Ти знаєш, що ти — людина. Ти знаєш про це чи ні? Усмішка твоя — єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні.

Фото профиля Окопний нявчик
Окопний нявчик2 лет назад

Ця уєбанщина про «живих людей» — російська фсбшна агентурна мережа, їх не в бусіки треба, а одразу на підвал

Фото профиля Kashadoo (Punished Ukrainian) 🇺🇦
Kashadoo (Punished Ukrainian) 🇺🇦2 лет назад

Тест на їбало: провалено

Фото профиля parlemut
parlemut2 лет назад

І шо , тепер всі повинні побігти воювати щоб задовільнити ваші бажання?

Похожие видео