Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Який ще фокус розібрати?

71,254 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von ЗП
ЗПvor 1 Jahr

Кут падіння світла дорівнює куту відбиття. Чи якось так. Пишу на 5 секунді відео щоб потім перевірити себе))

Profilbild von Руслан Ігорович 👨‍🏫
Руслан Ігорович 👨‍🏫vor 1 Jahr

Якщо коротко, то так)

Profilbild von Славко🇺🇦
Славко🇺🇦vor 1 Jahr

Бля, хто так кабеля залишив і не сховав в короб, це ж стелю можна завалити, зробіть зауваження

Profilbild von Шляхтич Речі Посполитої
Шляхтич Речі Посполитоїvor 1 Jahr

З пальцем.

Profilbild von Ігнат в салат
Ігнат в салатvor 1 Jahr

У вас промені відбиті наглухо

Profilbild von Vik. Drzd.
Vik. Drzd.vor 1 Jahr

я підсвідомо розумів чому це так, але перший раз побачив пояснення чітке, дякую )

Profilbild von St_Vitka
St_Vitkavor 1 Jahr

Не дуже мені пояснення зайшло, може, відео не з початку, тому постановка проблеми не зрозуміла. Здалося, що діти теж лиш вдали, що "ага".

Profilbild von Руслан Ігорович 👨‍🏫
Руслан Ігорович 👨‍🏫vor 1 Jahr

Відео не з початку Бо обмеження по довжині відео

Profilbild von compot
compotvor 1 Jahr

Про тінь сірника, чому лише паличка на тіні, а тіні вогню нема =)

Profilbild von ✙ Bazilio ✙
✙ Bazilio ✙vor 1 Jahr

Відбиті промені ))

Ähnliche Videos