Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Який ще фокус розібрати?
10 Kommentare

ЗПvor 1 Jahr
Кут падіння світла дорівнює куту відбиття. Чи якось так. Пишу на 5 секунді відео щоб потім перевірити себе))

Руслан Ігорович 👨🏫vor 1 Jahr
Якщо коротко, то так)

Славко🇺🇦vor 1 Jahr
Бля, хто так кабеля залишив і не сховав в короб, це ж стелю можна завалити, зробіть зауваження

Шляхтич Речі Посполитоїvor 1 Jahr
З пальцем.

Ігнат в салатvor 1 Jahr
У вас промені відбиті наглухо

Vik. Drzd.vor 1 Jahr
я підсвідомо розумів чому це так, але перший раз побачив пояснення чітке, дякую )

St_Vitkavor 1 Jahr
Не дуже мені пояснення зайшло, може, відео не з початку, тому постановка проблеми не зрозуміла. Здалося, що діти теж лиш вдали, що "ага".

Руслан Ігорович 👨🏫vor 1 Jahr
Відео не з початку Бо обмеження по довжині відео

compotvor 1 Jahr
Про тінь сірника, чому лише паличка на тіні, а тіні вогню нема =)

✙ Bazilio ✙vor 1 Jahr
Відбиті промені ))
