Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

35,869 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

24 Kommentare

Profilbild von Anotherday🇺🇦
Anotherday🇺🇦vor 1 Jahr

таке ж воно уйобіщне... 💩 готовий оплатити його депортацію в рф

Profilbild von Solar Heavy
Solar Heavyvor 1 Jahr

space meets sound

Profilbild von Filip
Filipvor 1 Jahr

Більше ніж впевнений, що записали аби від них від'їбались

Profilbild von Спуді Мун
Спуді Мунvor 1 Jahr

Побороли дитину. Красава

Profilbild von Jalsomino - аудіохуліган
Jalsomino - аудіохуліганvor 1 Jahr

Дитину)) попий водичкі нєвмєняшка)) 20 років - дитина)))))

Profilbild von npm whoami
npm whoamivor 1 Jahr

так і є

Profilbild von Сергій KvectMag
Сергій KvectMagvor 1 Jahr

Я не хочу бачити його вибачень я хочу побачити всю його родину окрім нього в окопах всіх і маму всіх окрім нього

Profilbild von Сергій
Сергійvor 1 Jahr

Вибачте. Це заради «таких людей» гинуть хлопці на фронті ?

Profilbild von Захарчік🌱🇺🇦
Захарчік🌱🇺🇦vor 1 Jahr

Так і є, йому похуй, сказав слова які треба і все

Profilbild von Nazar 🇺🇦🇨🇦
Nazar 🇺🇦🇨🇦vor 1 Jahr

Імбіцил. А батьки як там?

Profilbild von Galushka
Galushkavor 1 Jahr

Довбана гієна. Який жах!🫣

Profilbild von superhoney
superhoneyvor 1 Jahr

Ох і єбало🤣🤣🤣 ще вчора було ясно - скоро вибачення)

Profilbild von Надія
Надіяvor 1 Jahr

Не бачу сенсу в тих вибачаннях!! Штраф батькам і не малий!!!!!!!! , і роботи на благо міста з мітлою і лопатаю на тиждень!! А краще вивезти в Суми на прибирання міста після бомбардування !!!

Profilbild von Вона любила драматизувати
Вона любила драматизуватиvor 1 Jahr

Я навіть не слухала що він там пиздить, бо ці його "щирі вибачення" ніяк не перекривають ту довбойобську поведінку та реакцію на зауваження

Profilbild von Віталій Андрійович
Віталій Андрійовичvor 1 Jahr

Це, напевно, найстрашніше, просрати молоде покоління. Це от ті, хто мають за декілька років створювати сімʼї, будувати карʼєри, створювати робочі місця, і працювати. Але, судячи по рівню інтелекту даних обʼєктів, перспективою ніяк не пахне.

Profilbild von THE BRILLIANT FRIEND
THE BRILLIANT FRIENDvor 1 Jahr

… а толку з того ??? …

Profilbild von Aleksandr Redka
Aleksandr Redkavor 1 Jahr

Самий мерзенний тіпок серед тої компанії

Profilbild von Тетяна
Тетянаvor 1 Jahr

так

Profilbild von GpLover12
GpLover12vor 1 Jahr

Булінг – це хуйово

Profilbild von Порохоботипідори.
Порохоботипідори.vor 1 Jahr

Генетичне сміття.

Profilbild von S.T.R.A.N.N.I.K
S.T.R.A.N.N.I.Kvor 1 Jahr

Панти для лохів всі ці ізвінєнія...

Profilbild von Авізо
Авізоvor 1 Jahr

Нажаль ви правильно бачите

Profilbild von Ґієї
Ґієїvor 1 Jahr

Яке ж воно гидотне.

Profilbild von Io.Tu.Lui/Lei
Io.Tu.Lui/Leivor 1 Jahr

Чому неповнолітні бовдури повинні вибачатись на камеру за свою тупість, а головний прокурор в якого в штаті 99% інвалідів переведений на роботу послом в Нідерланди без будь-яких наслідків?

Ähnliche Videos