Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Якось так бачу
24 Kommentare

таке ж воно уйобіщне... 💩 готовий оплатити його депортацію в рф

space meets sound

Більше ніж впевнений, що записали аби від них від'їбались

Побороли дитину. Красава

Дитину)) попий водичкі нєвмєняшка)) 20 років - дитина)))))

так і є

Я не хочу бачити його вибачень я хочу побачити всю його родину окрім нього в окопах всіх і маму всіх окрім нього

Вибачте. Це заради «таких людей» гинуть хлопці на фронті ?

Так і є, йому похуй, сказав слова які треба і все

Імбіцил. А батьки як там?

Довбана гієна. Який жах!🫣

Ох і єбало🤣🤣🤣 ще вчора було ясно - скоро вибачення)

Не бачу сенсу в тих вибачаннях!! Штраф батькам і не малий!!!!!!!! , і роботи на благо міста з мітлою і лопатаю на тиждень!! А краще вивезти в Суми на прибирання міста після бомбардування !!!

Я навіть не слухала що він там пиздить, бо ці його "щирі вибачення" ніяк не перекривають ту довбойобську поведінку та реакцію на зауваження

Це, напевно, найстрашніше, просрати молоде покоління. Це от ті, хто мають за декілька років створювати сімʼї, будувати карʼєри, створювати робочі місця, і працювати. Але, судячи по рівню інтелекту даних обʼєктів, перспективою ніяк не пахне.

… а толку з того ??? …

Самий мерзенний тіпок серед тої компанії

так

Булінг – це хуйово

Генетичне сміття.

Панти для лохів всі ці ізвінєнія...

Нажаль ви правильно бачите

Яке ж воно гидотне.

Чому неповнолітні бовдури повинні вибачатись на камеру за свою тупість, а головний прокурор в якого в штаті 99% інвалідів переведений на роботу послом в Нідерланди без будь-яких наслідків?
Ähnliche Videos
Sensitive content
Усі стосунки, де він за все платить, а вона красива, я бачу саме так
Бречаник
69,897 Aufrufe • vor 1 Jahr

