Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Ір, це все для тебе💔
129,966 Aufrufe • vor 2 Jahren •via X (Twitter)
10 Kommentare

"дякую дуже, до зустрічі" – останнє голосове від Іри. абсолютно людська хуйня – вважати, що все буде добре і будувати з марних очікувань плани на майбутнє, бо в тебе є ось ця чортова нічим не обґрунтована ✨️надія✨️ на те, що можливо жити без постійних болю і смерті навколо

не будьте мною, не будуйте марних очікувань що є хтось, кого не зачепить, що "ось цей точно не загине". що бодай хтось з твоїх знайомих/друзів/близьких якимсь чудом чи навченістю захищений від загибелі й виживе. бо потім просто скручуєшся серед Майдану й ридаєш, як востаннє

до зустрічі, сонечко, сподіваюсь, колись таки стрінемось на тій стороні на кохве, як планували🫂

💔Це дуже боляче... Де в цих надлюдей взялися сили співати?!

💔

Людське море..море болю,горя,суму та сліз ...

Це все для нас, щоб памʼятати ЯК треба захищати Україну.!

Боже як болить душа за цю прекрасну націю

Це було дуже важко й одночасно приємно знаходитись там, бо навкруги - усе прекрасні люди, хоч і з глибоким болем в очах. Співати і плакати разом - це щось дуже потужне і важливе. 💔 Не можу від думки, що тисячі таких відданих хлопців і дівчат вже загинули... 💔😭😭

Так не повинно бути!!!!… Так не повинно бути!!!… тільки ці думки в моїй голові, коли бачу цю ходу😭😭😭 нас просто знищують 😭😭😭
