正在加载视频...
视频加载失败
𝐖𝐒𝐙𝐘𝐒𝐂𝐘 on fire! 🔥
11,740 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
10 条评论

Radek Wilk1 年前
Atmosferka wróciła.

Solar Heavy1 年前
- All I Knew

Matizx1 年前
Za rok takie świętowanie po zdobyciu mistrzostwa😉

Narodowiec #Braun20251 年前
Panie @tomflakowski, pora zacząć myśleć nad nowymi wzorami bluz. Bo nie długo trener nie będzie miał co ubierać na mecze 😉

Daniel1 年前
Ja prdlę... Takiej atmosfery w szatni dekady nie widziałem. CUDO 😂🙆🤦💪

Tomasz19101 年前
I tak ma być co mecz!!

Beczuś1 年前
cc @ddkwcz

Komornik Tadeusz1 年前
Fajnie się patrzy jak trener bawi się z drużyną

Witek P1 年前
Chcą chlopaki umierać za @RTS_Widzew_Lodz kocham was

Paweł1 年前
Na boisku twarda walka o 3 punkty i radość w szatni po meczu. Tak powinno być. To jest Widzew, tu nie ma miękkiej i grzecznej gry. W Kielcach tylko zwycięstwo.

