Patroni Česka (Perun s námi)'s banner
Patroni Česka (Perun s námi)'s profile picture

Patroni Česka (Perun s námi)

@FundPerun20,302 subscribers

🇨🇿 Tým veteránů a redaktorů. Protože život není vždy jízda na jednorožci, jsou z nás militantní pacifisté. Vyvažujeme loď netu obsahem proti temnotě diktatur.

Shorts

MOSKVA – BENZÍNU NĚT⛽ Nět diesela, nět benzína... Největší mafiánská benzínka světa bude brzy na suchu. Jak příznačné pro zemi, kde zítra znamená předevčírem. 🤡 Pomáhejte dál! 🦾

MOSKVA – BENZÍNU NĚT⛽ Nět diesela, nět benzína... Největší mafiánská benzínka světa bude brzy na suchu. Jak příznačné pro zemi, kde zítra znamená předevčírem. 🤡 Pomáhejte dál! 🦾

82,376 просмотров

Mariupol - genocida o které se mlčí. V oficiálních statistikách o počtu zabitých civilistů se o ní nepíše, přesto existuje a je viditelná z vesmíru. Stejně jako se vědělo o masakrech v Buči, tak dokud není genocida forenzně dokázána, tak jakoby neexistuje. A to přesto, že je dnes viditelnější, než kdy dříve. Video nesleduje dramatický ekonomický rozvoj města po příjezdu Rusů. Zachycuje to, čemu se říká "Ruský mír" a "Osvobozování ruskojazyčné populace". Mariupol měl tu smůlu, že neměl dostatek času na evakuaci celého města. Půl milionové město tak čekalo plné obklíčení. Jako první zmizely z ulic holuby, pak i další potulná zvířata... Aby armáda zabránila vyhladovění a vyvraždění populace domluvila s Rusy "zelené koridory". Kritický omyl v sázce na lidskost protivníka. Jakmile je ukrajinští vojáci odminovali, Rusové tyto koridory zasypali palbou a následně pronikli do města. Následoval boj o ulice, o domy, o sklepení. Nakonec zůstal Azovstal. Místo posledního vzdoru. Tolik velmi zjednodušeně a v kostce historie největšího masakru, který Rusové provedli, z velké části na údajně "vlastní ruské populaci". Kdo přežil a zůstal, šel do filtračního tábora. Kde jsou ty desítky tisíc dospělých i dětí nikdo neví. Část zavražděna, část odvlečena do gulagů, děti poslány na převýchovu. Odhady o počtu zabitých civilistů se liší. Rusové masové hroby maskovali jako jednotlivé samostatné hroby, mobilní pece na mrtvé běžely bez ustání. Satelitní snímkování ale ukazuje plný rozsah. I roky po stažení Ukrajinců se stále tahají z trosek těla. Hovoří se o 100 000 mrtvých. Skutečnost se ale dozvíme za roky, možná desítky let. Možná nikdy. Rus vyvraždil desítky tisíc obyvatel ruskojazyčné populace, aby srovnal se zemí symbol odporu z roku 2014. Tehdy se město vzepřelo a vyhnalo zelené mužíčky pryč. Pomáhejte dál. Zlo musí být poraženo.

Mariupol - genocida o které se mlčí. V oficiálních statistikách o počtu zabitých civilistů se o ní nepíše, přesto existuje a je viditelná z vesmíru. Stejně jako se vědělo o masakrech v Buči, tak dokud není genocida forenzně dokázána, tak jakoby neexistuje. A to přesto, že je dnes viditelnější, než kdy dříve. Video nesleduje dramatický ekonomický rozvoj města po příjezdu Rusů. Zachycuje to, čemu se říká "Ruský mír" a "Osvobozování ruskojazyčné populace". Mariupol měl tu smůlu, že neměl dostatek času na evakuaci celého města. Půl milionové město tak čekalo plné obklíčení. Jako první zmizely z ulic holuby, pak i další potulná zvířata... Aby armáda zabránila vyhladovění a vyvraždění populace domluvila s Rusy "zelené koridory". Kritický omyl v sázce na lidskost protivníka. Jakmile je ukrajinští vojáci odminovali, Rusové tyto koridory zasypali palbou a následně pronikli do města. Následoval boj o ulice, o domy, o sklepení. Nakonec zůstal Azovstal. Místo posledního vzdoru. Tolik velmi zjednodušeně a v kostce historie největšího masakru, který Rusové provedli, z velké části na údajně "vlastní ruské populaci". Kdo přežil a zůstal, šel do filtračního tábora. Kde jsou ty desítky tisíc dospělých i dětí nikdo neví. Část zavražděna, část odvlečena do gulagů, děti poslány na převýchovu. Odhady o počtu zabitých civilistů se liší. Rusové masové hroby maskovali jako jednotlivé samostatné hroby, mobilní pece na mrtvé běžely bez ustání. Satelitní snímkování ale ukazuje plný rozsah. I roky po stažení Ukrajinců se stále tahají z trosek těla. Hovoří se o 100 000 mrtvých. Skutečnost se ale dozvíme za roky, možná desítky let. Možná nikdy. Rus vyvraždil desítky tisíc obyvatel ruskojazyčné populace, aby srovnal se zemí symbol odporu z roku 2014. Tehdy se město vzepřelo a vyhnalo zelené mužíčky pryč. Pomáhejte dál. Zlo musí být poraženo.

37,131 просмотров

Videos

LIDSKOST PEKLU NAVZDORY Nic brutálnějšího a dojemnějšího už dnes neuvidíte😥 Ale dokoukejte to... VÁLKA JE BEZ HAPPY ENDU
2:38

Sensitive content

This media may contain sensitive content.

FundPerun's profile picture

👂ŽIJME TAK, ABYCHOM SE NESTYDĚLI UMŘÍT Nedávno jsme si povídali s klukama o Vadikovi. Super kluk. Nejmladší z party. A pak jsme si s hrůzou uvědomili, že to „nejmladší“ znamená třicet let. Věkový průměr chlapů, se kterými tu pracujeme, je dávno nad pětačtyřicet. Není to věcí náhody. Většina z nich je tady dobrovolně. Dávno by mohli být doma. Odbojovali hrozný věci. Ale zůstávají. Proč? Protože mají děti. Na rozdíl od nás, zhýčkaných Zápaďáků, oni ještě vědí. Pamatují si, co to znamená, když se ze státu stane sluha Kremlu – a peněženka Moskvy. Protože ano, Rus vám ukradne i to, co nemáte. A proto zůstávají, bojují a umírají. Už dávno nebojují za sebe. Bojují za chlapy po svém boku a za svobodu pro své děti. Snad jednou pochopí, proč táta nebyl doma. Snad pochopí, proč se nevrátil. Ne proto, že by chyběla láska. Právě naopak. SVOBODA NENÍ DĚDICTVÍ. JE TO VOLBA Náš život určují naše volby. Jistě, každý dostal jiné karty. Ale za naše podělané životy nemůže Fiala, Babiš, a dokonce ani Putin. Tito lidé nejsou příčina. Jsou výsledek. Jsou výsledkem voleb mnoha lidí. A možná ještě víc jsou výsledkem lhostejnosti těch, kteří se na to prostě vykašlali. A tak je zlo na vzestupu. Proto je brutální smrt a realita války tak blízko našich domovů. Možná jste unavení z politiky. Zklamaní ze slibů. Možná máte pocit, že váš hlas nic nezmění. Ale ta prázdnota, kterou za sebou necháte, když se rozhodnete nevolit, bude zaplněna. A ten obsah se vám líbit nebude. Není lepší místo, kde pochopíte, kam vede lhostejnost jednotlivce, než je realita východní fronty. To vaše VOLBA je mnohem tišší a bezpečnější. Ale dnes je také o dost důležitější. Budoucí česká vláda je důležitým dílkem skládačky, který rozhodne o osudu mnoha lidí, ba možná celých národů. Nezlehčujme to. Nenechme si svobodu znovu ukrást. Nenechte vyhrát ruské peníze, protože až přijde „ruský svět“, líbit se vám to nebude. A on se blíží. Obyčejní lidé na Slovensku, v Maďarsku či Bělorusku by mohli vyprávět. Medvěd z bažin už do nich zaťal drápy. Jejich proruské vlády je proměnily v nejchudší země Evropy, a jejich děti - ty ve velkém prchají ze svých domovů. Nebuďme další - Jděte prosím k volbám. JE TO DŮLEŽITÝ! (pusťte si zvuk 👂)

Patroni Česka (Perun s námi)

16,812 просмотров • 8 месяцев назад

Больше нет контента для загрузки