
фантастика
@idynaxyj777 • 7,449 subscribers
ціле
Shorts
Videos
2:20
Sensitive content
This media may contain sensitive content.

«Я економив!!!» «Я задонатив 200 000 грн Бо вважаю що треба донатити 10% від суми на яку посидів в ресторані» 200 к це 10% від 2 000 000🗿 Я не хочу думати шо людина покушала в рестіках на 2 лями за 2 роки, коли не мала грошей на ліки. Хочу думать шо він просто несе хуєту.
фантастика179,838 views • 1 year ago
No more content to load