✙Імператор мавіка's banner
✙Імператор мавіка's profile picture

✙Імператор мавіка

@ValeriyNev12,039 subscribers

Служу в ЗСУ. Їбашу русню Позаштатний представник БФ ВЕСТА в твіттері/ Юридична допомога - ТГ @vesta_vo/ Безкоштовна психологічна допомога -

Shorts

Це моє відео з мого інстаграму. 2 грудня 2013-го року. 12 років тому. Моя боротьба почалася саме тоді, під стінами АП. Я пам'ятаю навіщо я вийшов, я пам'ятаю ті настрої, запахи, обличчя... Я пам'ятаю надію, яка з'явилася на можливість йти нам власним курсом і розвиватися туди, куди ми хочемо. Багатьох, хто тоді був поруч і з ким ми пройшли ту зиму вже немає в живих. Частина отримала за цей час страшні поранення, і я говорю не тільки по фізичні. А якась частина досі стоїть на захисті держави. Стоїть до останнього. Навіть тоді, коли почувала себе кинутими і зрадженими. А таке бувало і не раз. Ми частково або повністю відмовилися від свого нормального життя. Від повноцінного створення сім'ї, побудови цивільних кар'єр, реалізації своїх мрій... Віддали частку своєї свободи, здоров'я, часу, навичок заради служіння і захисту країни та народу. І тепер, коли постає питання в вищих ешелонах влади і командування про підписання ганебного миру на умовах агресора, я не можу повірити, що вся ця боротьба може стати даремною. Що ті люди, які 12 років тому вийшли на площі своїх міст з дерев'яними щитами і в будівельних касках, пройшли увесь цей шлях заради свободи себе і свого народу, зробили це двома. Зараз найважчий момент нашої боротьби і ми повинні вистояти. Ми самі собі не пробачимо, якщо здамося. Ми себе потім зжеремо. Я впевнений, що багато хто розуміє про що я. А наші діти нас проклянуть. Якщо Путін дійсно більше не хоче воювати, як зазначають вестерни - значить треба бити з усієї сили, що є. Можливо зараз - це наш шанс зломити ситуацію на наш бік! Але для цього треба декілька передумов. Причому негайно: 1. Критичні кадрові зміни в апаратах керівництва країни 2. Реформа самої системи влади 3. Армійська реформа Якщо зараз це швидко і рішуче реалізувати - ми вистоїмо. І ми покажемо всьому світу, шо ми не невдахи, яких треба жаліти, бо не змогли зберегти свою країну, культуру і державність, а гідний народ! Народ дуже добрий, гостинний але за своє голову відгризе. Треба вистояти. Треба змінитися. Інакше не буде в нас майбутнього. З Днем Гідності, друзі 🫡

Це моє відео з мого інстаграму. 2 грудня 2013-го року. 12 років тому. Моя боротьба почалася саме тоді, під стінами АП. Я пам'ятаю навіщо я вийшов, я пам'ятаю ті настрої, запахи, обличчя... Я пам'ятаю надію, яка з'явилася на можливість йти нам власним курсом і розвиватися туди, куди ми хочемо. Багатьох, хто тоді був поруч і з ким ми пройшли ту зиму вже немає в живих. Частина отримала за цей час страшні поранення, і я говорю не тільки по фізичні. А якась частина досі стоїть на захисті держави. Стоїть до останнього. Навіть тоді, коли почувала себе кинутими і зрадженими. А таке бувало і не раз. Ми частково або повністю відмовилися від свого нормального життя. Від повноцінного створення сім'ї, побудови цивільних кар'єр, реалізації своїх мрій... Віддали частку своєї свободи, здоров'я, часу, навичок заради служіння і захисту країни та народу. І тепер, коли постає питання в вищих ешелонах влади і командування про підписання ганебного миру на умовах агресора, я не можу повірити, що вся ця боротьба може стати даремною. Що ті люди, які 12 років тому вийшли на площі своїх міст з дерев'яними щитами і в будівельних касках, пройшли увесь цей шлях заради свободи себе і свого народу, зробили це двома. Зараз найважчий момент нашої боротьби і ми повинні вистояти. Ми самі собі не пробачимо, якщо здамося. Ми себе потім зжеремо. Я впевнений, що багато хто розуміє про що я. А наші діти нас проклянуть. Якщо Путін дійсно більше не хоче воювати, як зазначають вестерни - значить треба бити з усієї сили, що є. Можливо зараз - це наш шанс зломити ситуацію на наш бік! Але для цього треба декілька передумов. Причому негайно: 1. Критичні кадрові зміни в апаратах керівництва країни 2. Реформа самої системи влади 3. Армійська реформа Якщо зараз це швидко і рішуче реалізувати - ми вистоїмо. І ми покажемо всьому світу, шо ми не невдахи, яких треба жаліти, бо не змогли зберегти свою країну, культуру і державність, а гідний народ! Народ дуже добрий, гостинний але за своє голову відгризе. Треба вистояти. Треба змінитися. Інакше не буде в нас майбутнього. З Днем Гідності, друзі 🫡

55,336 Aufrufe

Я вже писав пару місяців тому, що адміністрація області, а саме в особі пана Синєгубова, міг би звернути увагу на цю проблему, якщо в нього, звісно, не стоїть задачі напиздити бабла, втратити область і втікти в захід сонця. Не дорога, а мьооооод 🤌

Я вже писав пару місяців тому, що адміністрація області, а саме в особі пана Синєгубова, міг би звернути увагу на цю проблему, якщо в нього, звісно, не стоїть задачі напиздити бабла, втратити область і втікти в захід сонця. Не дорога, а мьооооод 🤌

20,013 Aufrufe

Сьогодні день провів тут. Учні школи де вчився я зібрали нашому підрозділу на тачку)

Сьогодні день провів тут. Учні школи де вчився я зібрали нашому підрозділу на тачку)

37,129 Aufrufe

Майбутній СММнинк 107-го ОМБ, подивитися який матеріал без тебе пропадає! Окупант аж іскрить від нетерпіння, коли ти в нас з'явишся! Напиши мені в ПП! Я пропоную їжу, дам зручне і тепле робоче місце, необхідне обладнання і ще платити нормально буду! СММнинк, я вірю, шо ти десь є

Sensitive content

Майбутній СММнинк 107-го ОМБ, подивитися який матеріал без тебе пропадає! Окупант аж іскрить від нетерпіння, коли ти в нас з'явишся! Напиши мені в ПП! Я пропоную їжу, дам зручне і тепле робоче місце, необхідне обладнання і ще платити нормально буду! СММнинк, я вірю, шо ти десь є

12,119 Aufrufe

Videos

Keine weiteren Inhalte verfügbar