I’ll be marching through the morning, marching through the night
Shorts
о како ме почасти тикток овим клипом чим сам отворио апликацију ахахах
15,864 views
пита ме сестрић вечерас “ко је онај ћико” и показује на мурал Кофи Анана иза њега и паде ми на памет како су ме Американци љетос питали “why do you have coffee shop named after UN secretary general” у центру града и ја говорим “we are very politically opinionated people”
25,078 views
иду нове оптужнице, ретроактивно ахахах
14,164 views
ој сестрићу да ми није тебе ја би давно почео да венем