Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
2013 рік Луганськ 💛💙
14,416 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

А потім прийшли кацапи...

check out this new song

Я ще пам'ятаю його таким

😔😔эх

А тепер ось так🤮

А це зараз. Заібісь їх бомблять ? Просто розʼібало що ці страдателі спокійно можуть ставити ялинки і одночасно стирати свої ж міста вщент і при цьому норм себе почувати, досить безпечно

Десь там нині блукає привід "Блінка" та піци "Петрович". Я теж фоточку замутив 13 грудня 2013 року

Колись я там жив , на жаль , під керівництвом зелених ми його не повернемо

Як це можливо взагалі..

Закладаюсь, що абсолютна більшість осіб, які попали в кадр, "хатєлі в расію", були "протів сотоНАТО" і "гаварілі на русскам". Звісно, "ітіврасію" хотілось "тихо і мирно", а не з війною. Менше з тим - хотіли. Ну от тепер вони "в Митному союзі". Інколи бажання збуваються.
