Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

2013 рік Луганськ 💛💙

14,416 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Мура
Мура1 год назад

А потім прийшли кацапи...

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

check out this new song

Фото профиля Maria Varfolomeieva
Maria Varfolomeieva1 год назад

Я ще пам'ятаю його таким

Фото профиля Yu-na
Yu-na1 год назад

😔😔эх

Фото профиля Nata Veda
Nata Veda1 год назад

А тепер ось так🤮

Фото профиля Ді
Ді1 год назад

А це зараз. Заібісь їх бомблять ? Просто розʼібало що ці страдателі спокійно можуть ставити ялинки і одночасно стирати свої ж міста вщент і при цьому норм себе почувати, досить безпечно

Фото профиля Serhii
Serhii1 год назад

Десь там нині блукає привід "Блінка" та піци "Петрович". Я теж фоточку замутив 13 грудня 2013 року

Фото профиля Главный куда пошлют
Главный куда пошлют1 год назад

Колись я там жив , на жаль , під керівництвом зелених ми його не повернемо

Фото профиля укргазлайт
укргазлайт1 год назад

Як це можливо взагалі..

Фото профиля Sviatopolk
Sviatopolk1 год назад

Закладаюсь, що абсолютна більшість осіб, які попали в кадр, "хатєлі в расію", були "протів сотоНАТО" і "гаварілі на русскам". Звісно, "ітіврасію" хотілось "тихо і мирно", а не з війною. Менше з тим - хотіли. Ну от тепер вони "в Митному союзі". Інколи бажання збуваються.

Похожие видео