Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
3D modelling and rendering on an iPad 👀
141,384 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Dennis2 лет назад
@xfazdes What software is this ?

FAZ2 лет назад
@nomadsculpt

T. Costa2 лет назад
@xfazdes 😍

ORGNLPLN | Hash Directors2 лет назад
@xfazdes Crazy.

café sem açúcar2 лет назад
@xfazdes nomad sculpt is awesome

burrito2 лет назад
@xfazdes wow

Fred Sena2 лет назад
@xfazdes The painting part… could you explain ? I use nomad but the way you drag and paint is new to me. How?

FAZ2 лет назад
Thinking about posting this on YouTube soon 🤍

Josiah Bhanghoyer2 лет назад
@xfazdes Which software is this?

NICOLETTI 🫀2 лет назад
@xfazdes Really, really amazing.

FAZ2 лет назад
🤍
