Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Avoid Derelict at all cost...
21,178 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

TKO1 год назад
Derelict is the worst map we’ve had in years. I’d honestly rather play the car blow up simulator Santa Sena Border Crossing than Derelict 🤣

Adam Weiler1 год назад
Tried everything & your Amazon account or ASIN is still suspended? Contact us now.

AUSTINTHEAWESOM1 год назад
Derelict is better map then red cost n low town

LootRat1 год назад
Got derelict 3 times in a row one day and had some of the most miserable matches ive ever had.

HankTheHunter1 год назад
Wowwww😂😂😂😂

🦊 Soma 🦊1 год назад
Surely Marksman wouldn't get Derelict a third time.

Traxus1 год назад
🤣🤣🤣

KillerMantis001 год назад
LMFAO

Cris1 год назад
Derelict ain’t even bad in my opinion

LSG Avatar1 год назад
Hot take, better Snd map than Skyline.
