正在加载视频...
视频加载失败
🇷🇸 Beograd, RTS
10 条评论

Милош Перовић1 年前
@treljara2 Једина застава што се види-Нема предаје. Милина

Сандра1 年前
А види заставице миле❤️🙏

Solar Heavy1 年前
- Retro City

Dristal Ket Mejmon1 年前
nesrećni ćaciji, sede u onom toru, a znaju da je ovde stoput bolje... sigurna sam da krišom dolaze

Милорад1 年前
Monah Mihajlo uz studente

FLASHLIGHT1 年前
🥰🥰👏👏👏

Aleksandar Petrović1 年前
🇷🇸❤🇷🇸❤🇷🇸❤

Александар Васиљевски1 年前
Мало вас је, биће ово исти сценарио као са генералним штрајком: три пута сте покушали, па ништа.

analyst1 年前
Kako će ovo da bude njegov veličanstveni pad. Nadam se da narod neće zaboraviti sve prilepke koju si bili uz njega i da će svaki dobiti ono što zaslužuje. Jer ko se Lača Mati sam od njega umire

tamnavac1 年前
Zalice se Ursuli i Makronu.

