Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

🇷🇸 Bilo je ovako.

24,365 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Ненад Ђорђевић 🇷🇸 ☦︎
Ненад Ђорђевић 🇷🇸 ☦︎1 год назад

Ћаци иницирао физички контакт, употреба бибер спреја законски дозвољена у самоодбрани . Лак посао за сваког судију .

Фото профиля Špiro Seneka
Špiro Seneka1 год назад

Tako je.

Фото профиля Veverica
Veverica1 год назад

У ово само ретарди могу да верују. Као хијене су кренули на њега, окружили га и напали. Лоша режија, још гора изведба, а реалност - син Добојског криминалца који се понаша као да му је тата купио тај свињац у центру Београда је поремећени лик а не студент за пример.

Фото профиля Sinisa Milanovic
Sinisa Milanovic1 год назад

Ima biber so😵‍💫 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

Фото профиля SINNY BOY
SINNY BOY1 год назад

Nemoj tako, Lik je opkolio njih petoricu, napao ih sa svih strana... Oni se povlače, bježe na 5 strana svijeta! On ih sve ganja istovremeno! Strašno!😎

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

whoa thats crazy but have you heard this?

Фото профиля ЏОс: РТС је кључ!
ЏОс: РТС је кључ!1 год назад

Не вреди више. Било је само онако како су они спиновали. АВ је велемајстор медијске манипулације и зато смо ту где јесмо. РТС је кључ! 😥

Фото профиля jebosim
jebosim1 год назад

Ja moram da kažem da mi je totalno fascinantno i neverujuće, da oni okruženi svim tim đubretom, uopšte obitavaju u tom šatoru! Bio sam ubeđen da unutra nema nikoga ali avaaaj svinje su tu.

Фото профиля Miyagi'sDaughter
Miyagi'sDaughter1 год назад

jbg pukla im inscenacija hahaha koji debili

Фото профиля Deran91
Deran911 год назад

Nisam u životu video ogavnije stvorenje od ovog malog Dobojlije. Ovaj bi sarađivao sa Nemcima pre 80 godina. Mentalitet klinca koji bi izdao i svoje drugove zbog prepisivanja ne bi li mu učitelj rekao ''svaka čast Miloše''.

Фото профиля almavida77
almavida771 год назад

Sin Dobojskog kriminaca. Je li tata učestovao u obojenoj revoluciji u Banjaluci?!

Похожие видео