Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Chlapi, braňme normální svět! ☝️ 🍻🤣

59,161 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

11 Kommentare

Profilbild von Carpinus Betulus ⚠️
Carpinus Betulus ⚠️vor 1 Jahr

Když máš doma tohle, nepotřebuješ cipoviny.

Profilbild von Jan Stargazer 💫
Jan Stargazer 💫vor 1 Jahr

👍🍻🙋

Profilbild von Solar Heavy
Solar Heavyvor 1 Jahr

- Know Me

Profilbild von Vočko Szyslak 🏆🏆🏆🏆🏆
Vočko Szyslak 🏆🏆🏆🏆🏆vor 1 Jahr

🤣Vočko to rozhodně podporuje!

Profilbild von 🇨🇿🇺🇦 Petr Pala
🇨🇿🇺🇦 Petr Palavor 1 Jahr

Na to se dá reagovat jen jedním způsobem...

Profilbild von Fido
Fidovor 1 Jahr

Chybí už jen pivo v šumivých tabletách jako jsou dneska vitamíny.

Profilbild von Antonín Architekt Skopec
Antonín Architekt Skopecvor 1 Jahr

To rači vodu z knedlíků, nebo Starobrno.

Profilbild von paní - As Ha
paní - As Havor 1 Jahr

To musí být sračka a ne pivo. No fuj a to nejsem pivař.

Profilbild von VillainCZ (Man In The High Castle)
VillainCZ (Man In The High Castle)vor 1 Jahr

no fuj !!!

Profilbild von AdalbertX
AdalbertXvor 1 Jahr

Přesně. Hlavně stabilitu😀

Profilbild von swiss oldo
swiss oldovor 1 Jahr

po prevrate študenti chemici na výške v Blave mixovali rôzne chlasty, rum, fernet a bolo aj pivo v prášku...😂

Ähnliche Videos

Normální slovenský kokot
1:21

Sensitive content

Normální slovenský kokot

Bartek Jan®️

41,599 Aufrufe • vor 1 Jahr