Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Chlapi, braňme normální svět! ☝️ 🍻🤣
59,161 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

Carpinus Betulus ⚠️vor 1 Jahr
Když máš doma tohle, nepotřebuješ cipoviny.

Jan Stargazer 💫vor 1 Jahr
👍🍻🙋

Solar Heavyvor 1 Jahr
- Know Me

Vočko Szyslak 🏆🏆🏆🏆🏆vor 1 Jahr
🤣Vočko to rozhodně podporuje!

🇨🇿🇺🇦 Petr Palavor 1 Jahr
Na to se dá reagovat jen jedním způsobem...

Fidovor 1 Jahr
Chybí už jen pivo v šumivých tabletách jako jsou dneska vitamíny.

Antonín Architekt Skopecvor 1 Jahr
To rači vodu z knedlíků, nebo Starobrno.

paní - As Havor 1 Jahr
To musí být sračka a ne pivo. No fuj a to nejsem pivař.

VillainCZ (Man In The High Castle)vor 1 Jahr
no fuj !!!

AdalbertXvor 1 Jahr
Přesně. Hlavně stabilitu😀

swiss oldovor 1 Jahr
po prevrate študenti chemici na výške v Blave mixovali rôzne chlasty, rum, fernet a bolo aj pivo v prášku...😂
Ähnliche Videos
1:21
Sensitive content
Normální slovenský kokot
Bartek Jan®️
41,599 Aufrufe • vor 1 Jahr
