Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Chlapi, braňme normální svět! ☝️ 🍻🤣
59,161 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Carpinus Betulus ⚠️1 год назад
Když máš doma tohle, nepotřebuješ cipoviny.

Jan Stargazer 💫1 год назад
👍🍻🙋

Solar Heavy1 год назад
- Know Me

Vočko Szyslak 🏆🏆🏆🏆🏆1 год назад
🤣Vočko to rozhodně podporuje!

🇨🇿🇺🇦 Petr Pala1 год назад
Na to se dá reagovat jen jedním způsobem...

Fido1 год назад
Chybí už jen pivo v šumivých tabletách jako jsou dneska vitamíny.

Antonín Architekt Skopec1 год назад
To rači vodu z knedlíků, nebo Starobrno.

paní - As Ha1 год назад
To musí být sračka a ne pivo. No fuj a to nejsem pivař.

VillainCZ (Man In The High Castle)1 год назад
no fuj !!!

AdalbertX1 год назад
Přesně. Hlavně stabilitu😀

swiss oldo1 год назад
po prevrate študenti chemici na výške v Blave mixovali rôzne chlasty, rum, fernet a bolo aj pivo v prášku...😂
