Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Chlapi, braňme normální svět! ☝️ 🍻🤣
59,161 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Carpinus Betulus ⚠️1 yıl önce
Když máš doma tohle, nepotřebuješ cipoviny.

Jan Stargazer 💫1 yıl önce
👍🍻🙋

Solar Heavy1 yıl önce
- Know Me

Vočko Szyslak 🏆🏆🏆🏆🏆1 yıl önce
🤣Vočko to rozhodně podporuje!

🇨🇿🇺🇦 Petr Pala1 yıl önce
Na to se dá reagovat jen jedním způsobem...

Fido1 yıl önce
Chybí už jen pivo v šumivých tabletách jako jsou dneska vitamíny.

Antonín Architekt Skopec1 yıl önce
To rači vodu z knedlíků, nebo Starobrno.

paní - As Ha1 yıl önce
To musí být sračka a ne pivo. No fuj a to nejsem pivař.

VillainCZ (Man In The High Castle)1 yıl önce
no fuj !!!

AdalbertX1 yıl önce
Přesně. Hlavně stabilitu😀

swiss oldo1 yıl önce
po prevrate študenti chemici na výške v Blave mixovali rôzne chlasty, rum, fernet a bolo aj pivo v prášku...😂
