Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Co tu się dzieje 😅 #Mentzen2025
53,668 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

@SlawomirMentzen Mega frekwencja 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 #Mentzen2025

Do you agree?

młodzi i inteligentni ludzie ,którzy widza że jest źle w tym kraju.

Znowu nikt nie przyszedł

Tusk i tak zmanipuluje wybory

Robi wrażenie.

Ciekawe czy w tv pokażą xD Tu będzie więcej ludzi niż a tych pseudo spotkaniach innych kandydatów

Super! Ludzie chcą prezydenta a nie pajaca! Tylko slawek daje nadzieję!

Mimo wszystko chyba wejście można byłoby lepiej zorganizować,skoro stworzyła się aż taka kolejka.Jakbym musiał stać w takiej kolejce przed wejściem na stadion to byłbym bardzo zły na organizatora. Na przyszłość trzeba coś poprawić na pewno.Ale budujace jest to ile jest tam ludzi.

A ja myslalem ze to kolejka do szczepienia przeciw najnowszej odmianie s-wirusa.

@SlawomirMentzen Co tam rozdajo? 🥳
