Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Co tu się dzieje 😅 #Mentzen2025

53,668 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Dominik 🇵🇱 ✝
Dominik 🇵🇱 ✝1 год назад

@SlawomirMentzen Mega frekwencja 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 #Mentzen2025

Фото профиля Trump2024Film
Trump2024Film1 год назад

Do you agree?

Фото профиля CryptoBoy
CryptoBoy1 год назад

młodzi i inteligentni ludzie ,którzy widza że jest źle w tym kraju.

Фото профиля Tixe
Tixe1 год назад

Znowu nikt nie przyszedł

Фото профиля Jurij Owsienko
Jurij Owsienko1 год назад

Tusk i tak zmanipuluje wybory

Фото профиля takmyślę
takmyślę1 год назад

Robi wrażenie.

Фото профиля Roko
Roko1 год назад

Ciekawe czy w tv pokażą xD Tu będzie więcej ludzi niż a tych pseudo spotkaniach innych kandydatów

Фото профиля Mad
Mad1 год назад

Super! Ludzie chcą prezydenta a nie pajaca! Tylko slawek daje nadzieję!

Фото профиля Damian Ludwiczak
Damian Ludwiczak1 год назад

Mimo wszystko chyba wejście można byłoby lepiej zorganizować,skoro stworzyła się aż taka kolejka.Jakbym musiał stać w takiej kolejce przed wejściem na stadion to byłbym bardzo zły na organizatora. Na przyszłość trzeba coś poprawić na pewno.Ale budujace jest to ile jest tam ludzi.

Фото профиля Franz-Josef Radomyski
Franz-Josef Radomyski1 год назад

A ja myslalem ze to kolejka do szczepienia przeciw najnowszej odmianie s-wirusa.

Фото профиля Interes.owna
Interes.owna1 год назад

@SlawomirMentzen Co tam rozdajo? 🥳

Похожие видео