Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
🚴🏼♀️🚗 Czyja wina?
190,689 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Pytanie brzmi, czy może wyprzedzać/omijać z prawej strony

I na skrzyżowaniu

Rowerzysta może wyprzedzać z prawej strony ale nie na skrzyżowaniu (art. 24 ust. 12) - więc wina rowerzysty.

co za ułomny pedalarz, nie dość że odjebał syf to jeszcze nagrał sam na siebie materiał dowodowy i to wrzucił XDDDDDDDD

Oczywiście, że pedalarza

samochodu - bo nawet rowerzysta nie jest jasnowidzem. choć po co imbecyl się tam wpychał nie pojmę

Czy na skrzyżowaniach można wyprzedzać?

Zaj...ł bym tego pedalarza

Rowerzysta wykorzystywał ten pas co auto, zatem powinien jechać za autem. Przepychanie się obok jadących samochodów jest niemądre, czasem musi się źle kończyć. Tym samym pasem z prawej na pewno nie wolno wyprzedzać. Kierowca jedynie nieroztropność, mógł wcześniej włączyć kierunk.

Oczywiście, że rowerzysty, bezsprzecznie... zabawne są te komentarze próbujące zrzucić winę na kierującego autem... 🤣
