Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

🚴🏼‍♀️🚗 Czyja wina?

190,689 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля ADAM
ADAM1 год назад

Pytanie brzmi, czy może wyprzedzać/omijać z prawej strony

Фото профиля Maciej Smoleń 🚗Moto
Maciej Smoleń 🚗Moto1 год назад

I na skrzyżowaniu

Фото профиля Karol
Karol1 год назад

Rowerzysta może wyprzedzać z prawej strony ale nie na skrzyżowaniu (art. 24 ust. 12) - więc wina rowerzysty.

Фото профиля xdxdxdxdxd
xdxdxdxdxd1 год назад

co za ułomny pedalarz, nie dość że odjebał syf to jeszcze nagrał sam na siebie materiał dowodowy i to wrzucił XDDDDDDDD

Фото профиля Kasienka z Marsa
Kasienka z Marsa1 год назад

Oczywiście, że pedalarza

Фото профиля SIONA Sionalski
SIONA Sionalski1 год назад

samochodu - bo nawet rowerzysta nie jest jasnowidzem. choć po co imbecyl się tam wpychał nie pojmę

Фото профиля Maciej Smoleń 🚗Moto
Maciej Smoleń 🚗Moto1 год назад

Czy na skrzyżowaniach można wyprzedzać?

Фото профиля pepe
pepe1 год назад

Zaj...ł bym tego pedalarza

Фото профиля pedro65 🇵🇱
pedro65 🇵🇱1 год назад

Rowerzysta wykorzystywał ten pas co auto, zatem powinien jechać za autem. Przepychanie się obok jadących samochodów jest niemądre, czasem musi się źle kończyć. Tym samym pasem z prawej na pewno nie wolno wyprzedzać. Kierowca jedynie nieroztropność, mógł wcześniej włączyć kierunk.

Фото профиля Đärek
Đärek1 год назад

Oczywiście, że rowerzysty, bezsprzecznie... zabawne są te komentarze próbujące zrzucić winę na kierującego autem... 🤣

Похожие видео