Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Czyja wina?
483,838 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Podsumowując, ciężarówka skręciła w prawo z pasa do skrętu w lewo. Dyskusję można zakończyć.

Każdy kto mówi, że to wina kierowcy BMW powinien wziąć rozpęd i wycelować w ścianę. A pitolenie o martwych punktach kiedy gość ma cały zestaw luster to już wyższy poziom głupoty.

Ja migacza TIRa nie widzę, ale moze mi sie wydaje, że nie ma. Jakby nie bylo to wina tira, jak byl to bmw. Wg mnie.

Jeśli w kolizji/ wypadku bierze udział BMW to na 90% winowajcą jest kierowcą BMW 🙃

No, a jakie tu wnioski wyciągnąć? Powożący "bemką" tradycyjnie wymyślił sobie "pas domyślny." Tam jest "prosto i w prawo, i tak, zaledwie sugestia, odrębności pasa w lewo.

Mania kierowców zestawów, zajmuje pas do jazdy na wzrost i skręca w lewo lub prawo, bo "zachodzi" no to teraz zaszedł. Ma lusterka niech patrzy albo po Podkarpacku - paczy

Kierującego pojazdem

Wiadomo że kierowcy osobówki bo jest pierdolonym imbecylem bez wyobraźni którego iq nie przekracza średniej murzyńskiej subsacharyjskiej.

Wydaje się, że kierowcy ciężarówki. Nie sygnalizował skrętu w prawo a jeśli jezdnia nie miała wyznaczonych pasów ruchu i było miejsce dla 2 pojazdów to wina leży po jego stronie.

Ciężarówki oczywiście, skręca się w prawo od prawej krawędzi jezdni. Zachowując szczególną ostrożność ciągnik siodłowy zachodzący powinien wyjechać na pas do jazdy w przeciwnym kierunku ewentualnie, żeby nikogo nie zahaczyć
