Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Czyja wina?

483,838 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Krzysztof (Chris)
Krzysztof (Chris)11 месяцев назад

Podsumowując, ciężarówka skręciła w prawo z pasa do skrętu w lewo. Dyskusję można zakończyć.

Фото профиля maximilianan
maximilianan11 месяцев назад

Każdy kto mówi, że to wina kierowcy BMW powinien wziąć rozpęd i wycelować w ścianę. A pitolenie o martwych punktach kiedy gość ma cały zestaw luster to już wyższy poziom głupoty.

Фото профиля Tomasz Kornel
Tomasz Kornel11 месяцев назад

Ja migacza TIRa nie widzę, ale moze mi sie wydaje, że nie ma. Jakby nie bylo to wina tira, jak byl to bmw. Wg mnie.

Фото профиля IronyMan
IronyMan11 месяцев назад

Jeśli w kolizji/ wypadku bierze udział BMW to na 90% winowajcą jest kierowcą BMW 🙃

Фото профиля Bernard
Bernard11 месяцев назад

No, a jakie tu wnioski wyciągnąć? Powożący "bemką" tradycyjnie wymyślił sobie "pas domyślny." Tam jest "prosto i w prawo, i tak, zaledwie sugestia, odrębności pasa w lewo.

Фото профиля Tom Sheepskin
Tom Sheepskin11 месяцев назад

Mania kierowców zestawów, zajmuje pas do jazdy na wzrost i skręca w lewo lub prawo, bo "zachodzi" no to teraz zaszedł. Ma lusterka niech patrzy albo po Podkarpacku - paczy

Фото профиля Sant 🇵🇱
Sant 🇵🇱11 месяцев назад

Kierującego pojazdem

Фото профиля Konrad Kalinowski
Konrad Kalinowski11 месяцев назад

Wiadomo że kierowcy osobówki bo jest pierdolonym imbecylem bez wyobraźni którego iq nie przekracza średniej murzyńskiej subsacharyjskiej.

Фото профиля Jakub Strugielski
Jakub Strugielski11 месяцев назад

Wydaje się, że kierowcy ciężarówki. Nie sygnalizował skrętu w prawo a jeśli jezdnia nie miała wyznaczonych pasów ruchu i było miejsce dla 2 pojazdów to wina leży po jego stronie.

Фото профиля Najważniejszy Kot-Pierwszy z 12 mln
Najważniejszy Kot-Pierwszy z 12 mln11 месяцев назад

Ciężarówki oczywiście, skręca się w prawo od prawej krawędzi jezdni. Zachowując szczególną ostrożność ciągnik siodłowy zachodzący powinien wyjechać na pas do jazdy w przeciwnym kierunku ewentualnie, żeby nikogo nie zahaczyć

Похожие видео