Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Da ! Pa ? 😡 Užas !

41,088 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

38 Yorum

KateK profil fotoğrafı
KateK1 yıl önce

Nisi usao sam, neko te je pustio majmune. I niso usao sam nego sa njih dvadesetoro i zbog toga je neko odgovoran. I to sto ti mislis da si napravio klinicki ne daje ti pravo da se tako ponasas. Sta je sledece da nekog operises jer te vole kamere.

black & white profil fotoğrafı
black & white1 yıl önce

Jel od svojih para " napravio " KC ? Kao što je rekao za Hram, da ga je napravio.

Sonja profil fotoğrafı
Sonja1 yıl önce

Svi znamo da si ušao, traže se odgovorni koji su to dozvolili

black & white profil fotoğrafı
black & white1 yıl önce

Vidiš da mu niko nije dozvolio. Sam je ušao. Može mu se 😡

Moja duša profil fotoğrafı
Moja duša1 yıl önce

SVAKI PUT ĆU PONOVITI: PORODILjA NE MOŽE KOD SVOJE BEBE AKO JE NA INTENZIVNOJ, ALI ON SVE MOŽE, ZBOG PROMOCIJE NjEGA, DA POKAŽE DA JE VLASNIK SVIH I SVEGA, PA I ŽIVOTA TIH LjUDI, ON JE SAMO ZLO OD ZLA VEĆE!!!

sloba profil fotoğrafı
sloba1 yıl önce

Nije sam ušao…

Serbian_Zelda profil fotoğrafı
Serbian_Zelda1 yıl önce

Ljudi ovaj čovek je ozbiljan psihijatrijski bolesnik! Ne znam šta da vam kažem , moramo da se spasavamo i mi i naša deca kako znamo i umemo! Ovaj čovek je opasan!

Milorad Petrović profil fotoğrafı
Milorad Petrović1 yıl önce

Da li ovo može kasnije da se koristi na sudu kao dokaz?

9 circles of math profil fotoğrafı
9 circles of math1 yıl önce

Da li postoji JEDAN tuzilac koji ce da nalozi njegovo hapsenje, JEDAN tuzilac koji ima MALO morala.

Andaluzijski PasKaljevic profil fotoğrafı
Andaluzijski PasKaljevic1 yıl önce

Nisu mu dali konferenciju iz palate, nego stoji na semaforu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Предраг Обрадовић - Френки profil fotoğrafı
Предраг Обрадовић - Френки1 yıl önce

Nešto razmišljam. On je toliko bahat i siguran u sebe da on sad 'ladno može da kaže:" evo ja sam naredio da se ubrza rad žel.stanice i ja sam kriv za pad nadstrešnice. I šta mi možete?"... I nista mu ne možemo.... Jel shvatate to???

Ivyana profil fotoğrafı
Ivyana1 yıl önce

Nije pa sta, lepo sad kad je priznao da se sprovede kazna za ceo niz ljudi. Ukljucujuci i "neutralne", "neobavestene" itd

Избеглица из бесмисла🐬 profil fotoğrafı
Избеглица из бесмисла🐬1 yıl önce

Ne, ne i ne! On sme! On može! On je Anđeo Nebeski! On nikoga ne može da inficira, on samo može da izleči! Jao, Gospode, spasi nas grešne! Amin!

Ivana profil fotoğrafı
Ivana1 yıl önce

Jel to znaci sa onda svi sami mozemo da ulazimo bilo gde,gde nam se cefne???

black & white profil fotoğrafı
black & white1 yıl önce

Naravno. Uvek ovaj snimak pokazuj gde god odeš.

DrDuki profil fotoğrafı
DrDuki1 yıl önce

"Чега се паметан стиди тиме се будала поноси"

Tina profil fotoğrafı
Tina1 yıl önce

Šta kaže doktor Macut ? Šta svi odmah na AV. Čovek možda nije znao da ne sme da se uđe u intezivnu negu i da je potencijalni izvor infekcije. A pošto je njegova ideja bila da se sve izgradi, pa ima valjda i pravo i da nekog malo inficira. Šta kažu pravnici?

Dragan Pop-Kocic profil fotoğrafı
Dragan Pop-Kocic1 yıl önce

Prvi si počeo da znaš videćeš uskoro kad te tvoji krimosi počnu da te razvlače.

Natalija Micanovic 🇲🇪🇷🇸🇷🇺 profil fotoğrafı
Natalija Micanovic 🇲🇪🇷🇸🇷🇺1 yıl önce

👍👍👍 😡🤮 BUDALETINA❗️👎👎👎

Marko Manojlović profil fotoğrafı
Marko Manojlović1 yıl önce

Auuu,sunce ti j...m "krvavo".

✨️Lorena✨ profil fotoğrafı
✨️Lorena✨1 yıl önce

Jezim se samo kada vidim ovu bolesnu facu, kada mu čujem glas. A tek sta prica... Tako je to kada INSTITUCIJE NE RADE SVOJ POSAO !!!

Biljana Marusic profil fotoğrafı
Biljana Marusic1 yıl önce

@mamastanoj1 Kretencina samoziva, bahata, narcisoidna. Briga njega za pacijente, ali zato su tu lekari koji su MORALI da ga sprece u bolesnoj samopromociji.

Бела врана profil fotoğrafı
Бела врана1 yıl önce

Mene je sramota njegovog odsustva sramote🤯

Milovan profil fotoğrafı
Milovan1 yıl önce

Samo jedno malo pitanjce, da li su i novinari(drzaci mikrofona tacnije) i kamermani samoinicijativno provalili u klinicki centar i u intezivnu negu? Tu mi malo nesto skripi, ima vise provalnika.

opatica iz pakla profil fotoğrafı
opatica iz pakla1 yıl önce

Ali ovo njegovo bolesno kurcenje. On je, pa znamo da je on, mozga bez i da samo njemu lesinarenje na nesrecama sluzi za promociju

B Lj profil fotoğrafı
B Lj1 yıl önce

Kaze li sta profesor doktor Slavica Djukic Dejanovic?

Peredrag profil fotoğrafı
Peredrag1 yıl önce

Zato je ministar zdravlja Makedonije morao da uloži protest zbog idiota

Нино Белов🇷🇸🇷🇺🇷🇸🇷🇺 profil fotoğrafı
Нино Белов🇷🇸🇷🇺🇷🇸🇷🇺1 yıl önce

I sta sad nas je i dovelo do pada nadsteanice !!!

marija profil fotoğrafı
marija1 yıl önce

Ahahahaaaahahaaaaa on je vlasnik svega ko ako ne on oooo nabijem ga viśe smorio

Milos profil fotoğrafı
Milos1 yıl önce

Skrece temu ovim budalastinama,nemamo pojma ni sta je razlog posete ni tema razgovora

Aleksandrizam🏴‍☠️ profil fotoğrafı
Aleksandrizam🏴‍☠️1 yıl önce

@milovan55 Blago receno😡😡😡😡Odvratni bolesni imbecil😡😡😡😡

Rotenschuhen profil fotoğrafı
Rotenschuhen1 yıl önce

To se zove igranje sa ljudskim životima zarad marketinga.

Oskar profil fotoğrafı
Oskar1 yıl önce

Užasnuta sam i uplašena po prvi put.

Srdja Nikolic profil fotoğrafı
Srdja Nikolic1 yıl önce

Prekršio SVE MEDICINDKE PROCEDURE i GOLIM RUKAMA PREPIPAVAO GOLI STOMAK pacijenata, iako je to najstrože zabranjeno jer posljedice po pacijente mogu biti fatalne - infekcija i smrt... STRAŠNO, a on bahato kaže - PA ŠTA ! NEMA TRUNKE STIDA... SRAMOTA - !!!

Invisible_Raider_with_fun_intentions profil fotoğrafı
Invisible_Raider_with_fun_intentions1 yıl önce

Diktatura klasicna

DON profil fotoğrafı
DON1 yıl önce

dokle bre da ovaj moca po nas

KrajAn profil fotoğrafı
KrajAn1 yıl önce

Luda bitanga! Trebe skota hospitalizovati po hintno i oduzeti mu radnu sposobnost!!!!

IcemanS profil fotoğrafı
IcemanS1 yıl önce

Ne bi ti mogao da udjes da te nisu pustili,pa da vidimo ko te je pustio?

Benzer Videolar