正在加载视频...
视频加载失败
De ascultat cu atenție:
10 条评论

Primul suveranist al țării, cand te uiti in spate iti dai seama ca acele proteste impotriva lui erau organizate de ong-uri sorosiste

N-am crezut vreodată c-o să zic asta, dar am ascultat și aprobat fiecare cuvânt. Dragnea este bazat aF 👍

Nu-l plac deloc pe mustata, dar asa este. Nu-l poti contrazice.

Sper ca SUA să nu-și permită să piardă România!🙏

Vai, l-ați înviat pe Dragnea acum! Ce scursuri politice leșinate mai găsiți de revergorat? Dacă mai aveam vreun dubii, Votez ND! M 🇪🇺 Dragnea! M 🇪🇺 PSD!

Probabil a fost unul dintre cei mai detestati oameni din catre mine, de fiecare data cand il auzeam imi doream sa-l aud cum striga din puscarie, dar se concretizeaza ideea conform careia a foat folosit si aruncat, a facut jocurile murdare ale guvernarii.

Văzând cu ce japițe a fost înlocuit la conducerea PSD, tind să înțeleg că acest partid a fost preluat ostil de sorosisti.

Disperarea e asa de mare incat ati ajuns sa il folositi pe Dragnea, simbolul coruptiei din tara noastra, ca si motivator pentru vot. :)) Nu ca m-ar soca, dar tot e jalnic.

Ati inceput in ura voastra da ascultati ciuma rosie? Haha, penibil.

Ziceati ca AUR nu e PSD? Cu cine va luptati voi, cu sistemul? Hahahaha
