Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Estêvãooooo

151,959 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Tanko Ibrahim
Tanko Ibrahim1 год назад

lol if he does all that work and didn’t score that at Chelsea We all know this fanbase so I should not say much much

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

this one is truly a vibe

Фото профиля Twenty twenty 5
Twenty twenty 51 год назад

Should have grown faster now we wait till July 😭😭😭

Фото профиля Blue blood
Blue blood1 год назад

When?

Фото профиля ‎ ‏‏‎ ‎*
‎ ‏‏‎ ‎*1 год назад

What have we done oh my

Фото профиля Ace official
Ace official1 год назад

When was this young blood

Фото профиля ~
~1 год назад

January of 2023

Фото профиля Dave Brown
Dave Brown1 год назад

Couldn’t finish he’s dinner. Will fit in perfectly.

Фото профиля Innocent
Innocent1 год назад

@TweetHelperBot download this

Фото профиля Best Diver
Best Diver1 год назад

Time for madueke to pack his bags

Фото профиля Ajayi Samson
Ajayi Samson1 год назад

No be to come Chelsea man deh dribble no pass when player Dey free o

Похожие видео

'Ucrainenii au încărcat și au direcționat drona pentru aruncarea în aer a terminalului de petrol, contînd și pe alăturatul depozit de azotat de amoniu. Asta ar fi ras instantaneu cu totul cam jumătate din Constanța și, mai ales, ar fi șters urmele, exploziile spulberînd orice firicel din drona controlată permanent de atacatorul ucrainean. Dacă nimerea, drona era rusească - vorba unui amic pe care-l prețuiesc mult. Doar că drona s-a înfipt și s-a blocat în balizele antipoluare. N-a mai putut mișca. În tot acest timp, operatorul ucrainean al dronei avea permanent control vizual satelitar, în timp real, prin camerele video ale sculei, perfect funcțională cu excepția agățării ei în balize. Operatorul a văzut astfel că niște unii s-au apropiat și că filmează drona de la nici 10 metri distanță. Deci obiectul delict era nu doar blocat, ci deconspirat și ușor atribuibil statului producător și utilizator cu mare succes. E plin internetul de povești eroice despre lovirea cu dînsele, în două rînduri, a Podului Crimeei, între altele. Cînd ucrainenii au văzut, în timp real, că românii filmează drona neatinsă au sunat la București înainte s-o detoneze controlat. Au sunat nu din dragoste aliată, ci pentru a distruge în siguranță electronica în care încărcaseră traseul și ținta prestabilite. Altfel s-ar fi dovedit cu probe pipăibile că au țintit cu premeditare ce au țintit. Pierdea controlului dronei prin bruiaj rusesc - adică varianta oficializată inclusiv de la cel mai înalt nivel în România - e o harneală pentru vîrsta unui școlar neatent de clasa a patra. Las' că rușii s-a lins pe bot de Starlink-ul american cu antena la vedere pe drona filmată. "Pierderea controlului" e anulată de telefonul de la ucraineni care a anuntat detonarea dispozitivului pentru - repet - distrugerea probei. Pe scurt: ne-a ferit Dumnezeu. Ne-a ferit numai bunul Dumnezeu, cu niște balize antipoluare agățate de coada unei monstruozități cu care România - deci NATO - trebuia tîrîtă în război, nenorociților!!!" Sorin Faur, jurnalist

Adriana Vitan Balint

399,707 просмотров • 15 дней назад

New scâm update🤝
3:21

Sensitive content

New scâm update🤝

YabaLeftOnline

579,992 просмотров • 1 год назад