Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Foro Sol 🌹
Комментарии: 10

JaimeOrtega.eth2 лет назад
He visto más veces a Radiohead ahí que a mi papá en los últimos 10 años

Carlos Torres2 лет назад
Here we are

edgar g pichardo 2 лет назад
You rocked the stage 🖤

Adymode992 лет назад
Honour to support the best band in the world 🌎 enjoy Kelly

ana g2 лет назад
The queen of tonight's show! ❤️🔥

radical libre2 лет назад
vamos por unos tacos cuando termines?

ichi2 лет назад
Welcome to my country Kelly, see you later!

samuevi2 лет назад
teamo Kelly<3 te veo mañana

Padre Santo2 лет назад
y esa ruca quién es o qué

Nat2 лет назад
Gotta admit that I didn't know you before yesterday, but I definitely loved your set 👏🏻👏🏻👏🏻
