Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Generace Motor právě odstartovala! 🔥
294,639 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Vy jste neskuteční trapáčci, sorry jako. Neznám aktuálně většího politickýho parazita a převlíkače kabátů, než je v 21 letech Matěj Gregor. Očividně se ten tvůj dezolátní merch moc neprodává, že se nutně musíš někam cpát, co?

Jirko, naprosto mě udivuje, kolik pozornosti, času a energie věnujete lidem, na které v jednom kuse útočíte. Pochybuji, že máte obdobu. Každopádně - po sedmi letech příznivectví a členství ve Svobodných (ano, příznivcem jsem byl od svých 15 let), mi přestup k názorově podobné straně nepřijde jako převlékání kabátů. Naopak mi to vzhledem k tomu, že jsem ve své ex-straně preferoval spojení s právě mou nynější stranou , přijde přestup velmi logický a po volbách i slušný vůči bývalým spolustraníkům. Přeji Vám, ať se daří. :)

Tvl, z toho ta latentní homo/transsexualita úplně stříká, hoši. Ale nebojte, jsme s váma!

Kdyby tento spot měl být motorem, zcela jistě by se jednalo o 1.2 HTP.

Kokoti!

To je reklama na incel fórum?

Už cca před 2 lety jsem věděl, že jste dementi a neustále mi to potvrzujete. Jen tak dál 👎

Vy jste nefakcenko z generace Traktoristu a motoristu v sobe.

A pak budete něco kázat o ideologii.. MOTOR tyvole :DDDD

Bože, vás to s tou Danuší ještě nepřešlo?
