Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

13,837 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

11 Kommentare

Profilbild von PeterSon
PeterSonvor 1 Jahr

Może nie tyle łyso co wstyd. Wstyd, że 1/2 Polaków tak nisko upadło moralnie. Wstyd, że ktoś taki będzie nas reprezentował przez kolejne 5 lat.

Profilbild von Solar Heavy
Solar Heavyvor 1 Jahr

these vocals are unreal

Profilbild von Mirek
Mirekvor 1 Jahr

👍🫨🤯🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Profilbild von schab zły
schab złyvor 1 Jahr

@pisorgpl Już był w ogródku już witał się z gąska 🤣🤣🤣

Profilbild von Maja Maja
Maja Majavor 1 Jahr

Trzas i zaoranie.

Profilbild von Polski głos rozsądku
Polski głos rozsądkuvor 1 Jahr

Najbardziej chyba Niemcom, bo zamiast cieszyć się silną Polską, bo to i dla nich nadzieja w przyszłości (co nie mieści im się w głowach…), to ją niszczą za wszelką cenę Tuskiem.

Profilbild von Antoni Tomasiak
Antoni Tomasiakvor 1 Jahr

Pani Jadwigi miłego dnia

Profilbild von Poziomka
Poziomkavor 1 Jahr

😂😂🇵🇱❤️👍👍👍#TuskDoDymisji

Profilbild von RAJ Robert Artur Jabłoński
RAJ Robert Artur Jabłońskivor 1 Jahr

😂

Profilbild von Eliza
Elizavor 1 Jahr

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Profilbild von Jaroslaw Krysiak
Jaroslaw Krysiakvor 1 Jahr

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ähnliche Videos