Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Komu jest łyso ❔❓
13,837 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

PeterSonvor 1 Jahr
Może nie tyle łyso co wstyd. Wstyd, że 1/2 Polaków tak nisko upadło moralnie. Wstyd, że ktoś taki będzie nas reprezentował przez kolejne 5 lat.

Solar Heavyvor 1 Jahr
these vocals are unreal

Mirekvor 1 Jahr
👍🫨🤯🤣🤣🤣🤣🤣🤣

schab złyvor 1 Jahr
@pisorgpl Już był w ogródku już witał się z gąska 🤣🤣🤣

Maja Majavor 1 Jahr
Trzas i zaoranie.

Polski głos rozsądkuvor 1 Jahr
Najbardziej chyba Niemcom, bo zamiast cieszyć się silną Polską, bo to i dla nich nadzieja w przyszłości (co nie mieści im się w głowach…), to ją niszczą za wszelką cenę Tuskiem.

Antoni Tomasiakvor 1 Jahr
Pani Jadwigi miłego dnia

Poziomkavor 1 Jahr
😂😂🇵🇱❤️👍👍👍#TuskDoDymisji

RAJ Robert Artur Jabłońskivor 1 Jahr
😂

Elizavor 1 Jahr
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Jaroslaw Krysiakvor 1 Jahr
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
